Zobacz zwycięskie projekty wielorodzinnego domu modelowego dla programu Mieszkanie PLus

2017-09-11 16:38
Mieszkanie plus - zwycięskie projekty
Autor: Mateusz Herbst Projekt domu wielorodzinnego – Mateusz Herbst

Konkurs na projekt wielorodzinnego domu modelowego dla programu Mieszkanie Plus zorganizował BGK Nieruchomości. Zwycięskie projekty będą realizowane w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego. Program ma dostarczyć w całej Polsce dostępne cenowo mieszkania na wynajem lub z możliwością wykupu na własność.

W konkursie architektonicznym na dom modelowy Mieszkanie Plus, który został zorganizowany przez spółkę BGK Nieruchomości, przyznano cztery równorzędne nagrody po 35 tysięcy złotych. Zwyciężyły warszawskie pracownie: S.A.M.I. Architekci, Kuryłowicz & Associates, EMA Studio i Mateusz Herbst. Prezentujemy wizualizacje zwycięskich projektów.

Wernisaż wystawy wszystkich prac zgłoszonych do konkursu na dom modelowy Mieszkanie Plus, odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 14 września o godz. 18.00 w sali wystawowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (BUW), przy ul. Dobrej 56/66.

Mieszkanie plus - zwycięskie projekty
Autor: S.A.M.I. Architekci Projekt domu wielorodzinnego pracowni S.A.M.I. Architekci
Mieszkanie plus - zwycięskie projekty
Autor: APA Kuryłowicz & Associates Projekt domy wielorodzinnego pracowni Kuryłowicz & Associates
Mieszkanie plus - zwycięskie projekty
Autor: Ema Studio Projekt domu wielorodzinnego pracowni Ema Studio
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej