Innowacyjny Kopernik

2009-11-20 17:23
Centrum Nauki Kopernik
Autor: Buro Happold

Z kulisami procesu projektowego oraz etapami budowy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie będzie można zapoznać się już 9 grudnia o godz. 18:15 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

O obiekcie opowiedzą Jan Kubec, główny architekt z Laboratorium Architektury Rar-2 oraz Robert Stachera, główny projektant z Buro Happold, odpowiedzialny za projekt konstrukcji i nadzór autorski na budowie. Będzie to już trzecie spotkanie z serii Building Talks, które mają na celu propagowanie dialogu pomiędzy inżynierami i architektami w procesie projektowania. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z wyzwaniami, które towarzyszyły autorom podczas prac nad tym unikalnym budynkiem. Pokazany zostanie proces projektowy oraz wypracowane w jego rezultacie innowacyjne rozwiązania. Również tym razem będzie można posłuchać o doświadczeniach projektowych z perspektywy architekta i inżyniera.

POBIERZ ZAPROSZENIE TUTAJ

Building Talks są wynikiem współpracy pomiędzy Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej, międzynarodową firmą inżynierów konsultantów Buro Happold oraz działającą niezależnie od niej Fundacją Happold Trust. Fundacja angażuje się w promocję edukacji, wspieranie nowych technologii, badania oraz szkolenia w szeroko rozumianej branży inżynieryjnej. Wspiera studentów IV roku uczelni technicznych, oferując im płatne praktyki i stypendia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej