Innowacyjny Kopernik

2009-11-20 17:23
Centrum Nauki Kopernik
Autor: Buro Happold

Z kulisami procesu projektowego oraz etapami budowy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie będzie można zapoznać się już 9 grudnia o godz. 18:15 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

O obiekcie opowiedzą Jan Kubec, główny architekt z Laboratorium Architektury Rar-2 oraz Robert Stachera, główny projektant z Buro Happold, odpowiedzialny za projekt konstrukcji i nadzór autorski na budowie. Będzie to już trzecie spotkanie z serii Building Talks, które mają na celu propagowanie dialogu pomiędzy inżynierami i architektami w procesie projektowania. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z wyzwaniami, które towarzyszyły autorom podczas prac nad tym unikalnym budynkiem. Pokazany zostanie proces projektowy oraz wypracowane w jego rezultacie innowacyjne rozwiązania. Również tym razem będzie można posłuchać o doświadczeniach projektowych z perspektywy architekta i inżyniera.

POBIERZ ZAPROSZENIE TUTAJ

Building Talks są wynikiem współpracy pomiędzy Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej, międzynarodową firmą inżynierów konsultantów Buro Happold oraz działającą niezależnie od niej Fundacją Happold Trust. Fundacja angażuje się w promocję edukacji, wspieranie nowych technologii, badania oraz szkolenia w szeroko rozumianej branży inżynieryjnej. Wspiera studentów IV roku uczelni technicznych, oferując im płatne praktyki i stypendia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej