Willa Leśna – nowe mieszkania w Poznaniu

2009-11-03 13:23
Willa Leśna
Autor: ARW IMAGE Public Relations

Partner Developer przedstawił swój najnowszy projekt – w grudniu na ulicy Świętowidzkiej w Poznaniu ruszy budowa Willi Leśnej.

W trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się 35 mieszkań o powierzchni od 30 do 120 mkw. Bryła willi podzielona będzie na kilka mniejszych segmentów. Na życzenie klienta przestrzeń może być odpowiednio kształtowana i uzupełniona o specjalne elementy. Elewacja zostanie wykończona drewnem i kamieniem. Zaprojektowano także podziemną hale garażową, z której windą będzie można wjechać do zielonego ogrodu na dachu. Na terenie inwestycji znajdą się również plac zabaw oraz parkingi dla gości. Inwestor rozpocznie pracę nad Leśną Willą w grudniu 2009 i planuje zakończyć wszystkie roboty w ciągu jednego roku. Ceny mieszkań rozpoczynać się będą od 4300 zł za metr kw.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej