WARS w SOHO Factory - kolejny etap inwestycji

2015-11-25 14:44
Wars w SOHO Factory
Autor: materiał prasowy Budynek Wars w SOHO Factory Warszawa

Są środki na budowę budynku Wars w SOHO Factory. W uzyskaniu kredytu współuczestniczyła firma Upper Finance Consulting.

Budynek Wars powstaje w Warszawie przy ul. Mińskiej 25. Inwestorem jest Soho Factory, projekt architektoniczny wykonali architekci z pracowni AB-Projekt. Jest to jeden z pierwszych obiektów na ponad ośmiohektarowej działce, na której powstanie osiedle mieszkaniowe. Znajdzie się w nim ok. 110 tys. m² powierzchni użytkowej. W aktualnie realizowanym budynku Wars zaprojektowano 143 mieszkania, od kawalerek po czteropokojowe, a także 16 lokali usługowych. Ośmiopiętrowy budynek wyróżniać będzie oryginalna architektura i hol przeszklony na wysokości 5 metrów, a także otwarty, zielony dziedziniec. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma  SPS Construction. Budowa budynku rozpoczęła się w czerwcu 2015, natomiast oddanie do użytku planowane jest na I kwartał 2017.

Flagowa inwestycja Spółki Soho Development SA – SOHO Factory stanowi unikalny projekt rewitalizacji. Na bazie tkanki dawnych hal produkcyjnych inwestor tworzy nową postindustrialną przestrzeń miejską łącząc funkcje mieszkalne z wyjątkowymi warunkami do pracy i odpoczynku, a także korzystania z bogatej oferty kulturalnej SOHO. Wspieramy realizację tego  przedsięwzięcia, które przyczynia się do znaczącej poprawy wizerunku dzielnicy Praga Północ – mówi Iwona Załuska, prezes finansowej firmy doradczej Upper Finance Consulting.

Nazwa inwestycji: WARS
Lokalizacja: Warszawa, ul. Mińska 25
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Soho Factory
Generalny wykonawca: SPS Construction
Projektant: AB-Projekt
Liczba kondygnacji: 8
Rozpoczęcie budowy: czerwiec 2015
Zakończenie budowy: I kwartał 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej