Inwestycja Villa Campina rozgrzewa internet. "Jak młody szparag na polu"

2024-05-07 7:15

W Ożarowie Mazowieckim kręcą remake "The Truman Show", kpią internauci. Oto Villa Campina. Deweloper, J.W. Construction, właśnie pochwalił się, że zakończył się kolejny etap budowy. Można tu kupić dom o powierzchni około 100 metrów na działce o powierzchni od 300 do 500 metrów. Zabudowa łanowa, która na pewno szybko się sprzeda.

Spis treści

  1. J.W. Construction buduje w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego
  2. Domy jednorodzinne z ogródkami. To Villa Campina
  3. Takie osiedla powstają w Polsce, od dawna zaś stoją w Wielkiej Brytanii
Anna Cymer: architektura lat 90. była kiczowata, ale nasza

J.W. Construction buduje w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego

Choć internauci śmieją się, że słowo nazwa osiedla - Villa Campina - pochodzi od słowa camp, czyli obóz, to jednak tak nie jest. Nazwa Villa Campina wzięła się stąd, że inwestycja jest położona nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego.

- Zakończyliśmy budowę kolejnego etapu inwestycji Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim, nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego! - pochwalił się na Facebooku deweloper, J.W. Construction. I zaprezentował nowe zdjęcie osiedla z lotu ptaka, które rozgrzało internet. Ludzie zaczęli masowo udostępniać post dewelopera i komentować.  "Czułbym się jak młody szparag na polu" - skomentował ktoś. - Bałbym się, że nie trafię do domu - dopisał ktoś inny. - Nic wielkiego, w Wielkiej Brytanii większość osiedli tak wygląda - studzi emocje ktoś inny.

Zobaczcie zdjęcie i czytajcie, co to za inwestycja.

Villa Campina
Autor: Facebook J.W. Construction Villa Campina

Domy jednorodzinne z ogródkami. To Villa Campina

Tak opisuje inwestycję deweloper: Villa Campina to osiedle komfortowych i eleganckich domów pod Warszawą. Domy jednorodzinne powstające w ramach tego wieloetapowego projektu wyróżnia wykorzystanie przyjaznej środowisku, nowoczesnej technologii szkieletowej, która w połączeniu m.in. z pompami ciepła, rekuperacją czy fotowoltaiką przekłada się na minimalne koszty utrzymania.

I dodaje: Oferujemy domy z ogródkami, które zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców, z najwyższą troską o jakość wykonania.

Na początku na osiedlu Villa Campina powstawały domy w technologii tradycyjnej, a od 2019 roku deweloper realizuje pionierski projekt inspirowany naturą i ekologią. Domy w technologii prefabrykacji drewnianej, prawie gotowe, przyjeżdżają z należącej do dewelopera fabryki. Do tej pory postawił pięćdziesiąt praktycznie pasywnych energetycznie, zeroemisyjnych zdrowych domów w technologii modułowej, a kolejne dwadzieścia będzie prawdziwym hitem pod względem ekonomicznym.

Obecnie, czyli w maju 2024, w sprzedaży są 34 domy, każdy o powierzchni około 100 metrów kwadratowych.

- Oferta skupia wszystkie zalety mieszkania poza miastem, a jednocześnie znajduje się blisko Warszawy i jej atrakcji kulturalnych i rozrywkowych - chwali deweloper.  - Zamieszkanie na tym spokojnym, ogrodzonym osiedlu, sprzyja budowaniu przyjaznych relacji sąsiedzkich i bezpiecznemu funkcjonowaniu dorosłych i dzieci.

Internauci kontrują: Skupia wszystkie wady miasta i wszystkie wady wsi.

- Legenda mówi, że te domki wciąż są wklejane - dodają.

Tanie mieszkania w ramach programu Mieszkanie Plus

Takie osiedla powstają w Polsce, od dawna zaś stoją w Wielkiej Brytanii

Choć ludzie kpią, że tak wyglądają "polskie obozy willowe", inni przypominają, że w nie tylko w Polsce coraz więcej podmiejskich osiedli tak wygląda. Ale też tak właśnie mieszka się w USA czy Wielkiej Brytanii.

Podkreślają też, że ludzie muszą mieć gdzie mieszkać, a w przypadku tej inwestycji na pewno dużą rolę gra cena.

- Podejrzewam, że cena za metr mniejsza niż w blokach w dużym mieście i pewnie się będzie sprzedawać, a gęstość zaludnienia też jest mniejsza niż bloku - oceniają.

Listen on Spreaker.
Czytaj więcej