Twój Parzniew. Agro-Man buduje nowe osiedle mieszkaniowe

2011-07-22 15:20
Osiedle mieszkaniowe Twój Parzniew Miasto Ogród II
Autor: AGRO-MAN Sp. z o.o. Osiedle mieszkaniowe Twój Parzniew Miasto Ogród II

Spółka Agro-Man realizuje obecnie osiedle mieszkaniowe Twój Parzniew Miasto Ogród II. Osiedle powstaje przy ulicy Działkowej w Parzniewie k. Pruszkowa. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter.

Osiedle mieszkaniowe Twój Parzniew Miasto Ogród II, realizowane przez warszawskiego dewelopera - spółkę Agro-Man tworzyć będzie zespół czterokondygnacyjnych budynków. Powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie od 56 do 130 m2. Na najwyższej kondygnacji, czyli na czwartym piętrze przewidziano mieszkania dwupoziomowe. Projekt architektoniczny wykonało biuro Pro-Arte Spółdzielnia Architektów. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter.

Dotychczas Agro-Man zrealizował już kilka inwestycji. Pierwszym projektem inwestycyjnym na rynku pierwotnym zrealizowanym przez firmę Agro-Man było osiedle Brzeziny, które powstało na Białołęce, u zbiegu Trasy Toruńskiej i ulicy Głębockiej. Jego realizację rozpoczęto w 2001 r. Osiedle Brzeziny to kompleks dwupiętrowych budynków o charakterze miejskich willi. Na osiedlu Brzeziny, przy ulicy Jesiennych Liści powstał również kameralny budynek Brzeziny Małe, w którym zaprojektowano 18 mieszkań. Kolejne osiedla mieszkaniowa zrealizowane przez spółkę Agro-Man na Białołęce to osiedle Lewandów i Lewandów Leśny. Ostatnim etapem rozbudowy osiedla Lewandów jest Lewandów Klon. W Parzniewie deweloper wybudował pierwszy etap inwestycji osiedla Twój Parzniew Miasto Ogród I. Przy ulicy Wiertniczej w Wilanowie powstała inwestycja mieszkalno-biurowa. W budynku mieści się 7 apartamentów oraz powierzchnia biurowa.

Spółka Agro-Man działa na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 1997 roku. Swoje osiedla mieszkaniowe realizuje głównie na warszawskiej Białołęce oraz w Pruszkowie. Inwestycje wzorowane na koncepcji miast ogrodów, stworzonej przez angielskiego filozofa E. Howarda, który twierdził, iż ludzie powinni żyć w otoczeniu przyrody pozostając jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Agro-Man jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Od kwietnia 2011 roku właścicielem spółki jest Polski Holding Nieruchomości SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej