Twój Parzniew. Agro-Man buduje nowe osiedle mieszkaniowe

2011-07-22 15:20
Osiedle mieszkaniowe Twój Parzniew Miasto Ogród II
Autor: AGRO-MAN Sp. z o.o. Osiedle mieszkaniowe Twój Parzniew Miasto Ogród II

Spółka Agro-Man realizuje obecnie osiedle mieszkaniowe Twój Parzniew Miasto Ogród II. Osiedle powstaje przy ulicy Działkowej w Parzniewie k. Pruszkowa. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter.

Osiedle mieszkaniowe Twój Parzniew Miasto Ogród II, realizowane przez warszawskiego dewelopera - spółkę Agro-Man tworzyć będzie zespół czterokondygnacyjnych budynków. Powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie od 56 do 130 m2. Na najwyższej kondygnacji, czyli na czwartym piętrze przewidziano mieszkania dwupoziomowe. Projekt architektoniczny wykonało biuro Pro-Arte Spółdzielnia Architektów. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter.

Dotychczas Agro-Man zrealizował już kilka inwestycji. Pierwszym projektem inwestycyjnym na rynku pierwotnym zrealizowanym przez firmę Agro-Man było osiedle Brzeziny, które powstało na Białołęce, u zbiegu Trasy Toruńskiej i ulicy Głębockiej. Jego realizację rozpoczęto w 2001 r. Osiedle Brzeziny to kompleks dwupiętrowych budynków o charakterze miejskich willi. Na osiedlu Brzeziny, przy ulicy Jesiennych Liści powstał również kameralny budynek Brzeziny Małe, w którym zaprojektowano 18 mieszkań. Kolejne osiedla mieszkaniowa zrealizowane przez spółkę Agro-Man na Białołęce to osiedle Lewandów i Lewandów Leśny. Ostatnim etapem rozbudowy osiedla Lewandów jest Lewandów Klon. W Parzniewie deweloper wybudował pierwszy etap inwestycji osiedla Twój Parzniew Miasto Ogród I. Przy ulicy Wiertniczej w Wilanowie powstała inwestycja mieszkalno-biurowa. W budynku mieści się 7 apartamentów oraz powierzchnia biurowa.

Spółka Agro-Man działa na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 1997 roku. Swoje osiedla mieszkaniowe realizuje głównie na warszawskiej Białołęce oraz w Pruszkowie. Inwestycje wzorowane na koncepcji miast ogrodów, stworzonej przez angielskiego filozofa E. Howarda, który twierdził, iż ludzie powinni żyć w otoczeniu przyrody pozostając jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Agro-Man jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Od kwietnia 2011 roku właścicielem spółki jest Polski Holding Nieruchomości SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej