Trzeci etap budowy osiedla Miasto Wola w Warszawie

2015-12-29 15:34
Miasto Wola Warszawa
Autor: Grupa Waryński Osiedle Miasto Wola Warszawa

Inwestorzy, Grupa Waryński i firma Dantex, niebawem rozpoczną kolejny, trzeci etap inwestycji Miasto Wola. Osiedle znajduje się w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia 4am Architekci.

Kolejny etap budowy osiedla Miasto Wola ruszy wiosną 2016. W ramach inwestycji powstanie kolejny, kameralny budynek w kształcie litery C. Zaprojektowano w nim 132 mieszkania o powierzchni od 26 do 140 m², 5 lokali usługowych oraz 153 miejsca parkingowe. Wszystkie mieszkania będą miały przestronne balkony, tarasy lub loggie, natomiast na parterze – ogródki. Budynek będzie monitorowany. Całe osiedle posadowione jest na działce o powierzchni 34 355 m². Budynki mają od sześciu do dziewięciu kondygnacji, znajdzie się w nich 850 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie około 51 tys. m².

Nazwa inwestycji: Miasto Wola
Lokalizacja: Warszawa, ul. Jana Kazimierza
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Grupa Waryński i firma Dantex
Generalny wykonawca: Unibep
Projektant: 4am Architekci
Liczba kondygnacji: 6-9
Powierzchnia całkowita: 51 tys. m² (cały kompleks)
Liczba mieszkań: 135 (III etap),
Liczba miejsc parkingowych: 153 (III etap), 850 (cała inwestycja)
Rozpoczęcie budowy: I kwartał 2016
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej