Sobienie Królewskie Golf & Country Club

2009-08-31 14:23
Sobienie Królewskie - dom pokazowy
Autor: Media Forum

Z myślą o wymagających klientach firma Włodarzewska Development przygotowała dom pokazowy na terenie kompleksu Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Miłośnicy natury oraz fani gry w golfa mają okazję zobaczyć, jak może wyglądać ich przyszły dom.

Dom powstał w ramach pierwszego etapu inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club i jest jednym z 9 domów usytuowanych w bliskim sąsiedztwie pola golfowego. Na osiedlu powstaną łącznie 83 domy jednorodzinne. Prezentowany dom ma 158,23 m2 powierzchni użytkowej parteru oraz poddasze, które można funkcjonalnie zagospodarować. Dom spełnia wymogi zarówno domu letniskowego, jak i miejsca całorocznego mieszkania.

Na parterze budynku znajdują się m.in. kuchnia, pokój dzienny z jadalnią oraz dwie sypialnie, (każda z oddzielną łazienką i garderobą). Z salonu można wyjść na 32-metrowy taras. Zaprojektowano też pomieszczenie gospodarcze i toaletę dla gości. Poddasze natomiast to prawie 19-metrowa sypialnia z oddzielną łazienką oraz otwarta, 28-metrowa przestrzeń, która z powodzeniem możne służyć jako biblioteka lub gabinet. Układ pomieszczeń pozwala cieszyć się swobodą i prywatnością, nawet gdy zaprosimy gości.
Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 802 m2. Ścieżki prowadzące do budynku oraz wokół niego, podobnie jak podjazd, są wybrukowane. Teren posesji posiada własny system nawadniania, jest ogrodzony i oświetlony. Do nieruchomości doprowadzone zostały wszystkie media. Tuż przy domu znajduje się zadaszone miejsce postojowe.
Pierwszy etap budowy obejmuje 9 domów – osiem o powierzchni takiej jak dom pokazowy i jeden o powierzchni użytkowej parteru 170,96 m2. Cena netto domów będących w sprzedaży w pierwszym etapie waha się od 950 000 zł do 1 500 000 zł. 
Inwestor, firma Włodarzewska Development, zaplanowała zakończenie tego etapu budowy to IV kwartał 2010 r.

Czytaj więcej