Słoneczne Osiedle mieszkaniowe: nowe mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim

2011-08-05 10:00
Słoneczne Osiedle mieszkaniowe: nowe mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim
Autor: www.scopedesignstudio.com

Kaliski deweloper "Marek Antczak" zakończył realizację pierwszego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim. Osiedle mieszkaniowe budowane jest w dzielnicy Zębców przy ul. Zębcowskiej. Wartość rynkowa tego etapu osiedla mieszkaniowego wynosi 12 mln złotych.

Słoneczne Osiedle mieszkaniowe - I etap zakończony

Aktualnie zakończono realizację pierwszego z dwóch etapów Słonecznego Osiedla. Do użytku oddano dwa trzypiętrowe budynki, w ramach których powstało 60 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o pow. od 30 mkw do 82 mkw. Nieruchomość położona jest w spokojnej, dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, zlokalizowanej blisko centrum miasta. W okolicy osiedla występuje niska zabudowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket, przedszkole oraz restauracja. Osiedle mieszkaniowe jest także skomunikowane ze szkołą podstawową.

Budynki wyróżnia nowoczesna elewacja, w której jako elementy dekoracyjne wykorzystano drewno oraz szkło, stanowiące ciekawe uzupełnienie białego tła.

Słoneczne Osiedle mieszkaniowe docelowo będzie składało się z ośmiu trzypiętrowych budynków. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 200 mieszkań o powierzchni od 30 do 82 mkw. Mieszkania będą wyposażone w balkon, a właściciele parterowych lokali będą mieli do dyspozycji przydomowe ogródki. Na poddaszu przewidziano komórki lokatorskie. Deweloper na terenie osiedla zaprojektował garaże i miejsca parkingowe.

Autorem projektu jest Pracownia Projektowa "Janusz Krajewski".

Czytaj więcej