Słoneczne Osiedle mieszkaniowe: nowe mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim

2011-08-05 10:00
Słoneczne Osiedle mieszkaniowe: nowe mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim
Autor: www.scopedesignstudio.com

Kaliski deweloper "Marek Antczak" zakończył realizację pierwszego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim. Osiedle mieszkaniowe budowane jest w dzielnicy Zębców przy ul. Zębcowskiej. Wartość rynkowa tego etapu osiedla mieszkaniowego wynosi 12 mln złotych.

Słoneczne Osiedle mieszkaniowe - I etap zakończony

Aktualnie zakończono realizację pierwszego z dwóch etapów Słonecznego Osiedla. Do użytku oddano dwa trzypiętrowe budynki, w ramach których powstało 60 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o pow. od 30 mkw do 82 mkw. Nieruchomość położona jest w spokojnej, dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, zlokalizowanej blisko centrum miasta. W okolicy osiedla występuje niska zabudowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket, przedszkole oraz restauracja. Osiedle mieszkaniowe jest także skomunikowane ze szkołą podstawową.

Budynki wyróżnia nowoczesna elewacja, w której jako elementy dekoracyjne wykorzystano drewno oraz szkło, stanowiące ciekawe uzupełnienie białego tła.

Słoneczne Osiedle mieszkaniowe docelowo będzie składało się z ośmiu trzypiętrowych budynków. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 200 mieszkań o powierzchni od 30 do 82 mkw. Mieszkania będą wyposażone w balkon, a właściciele parterowych lokali będą mieli do dyspozycji przydomowe ogródki. Na poddaszu przewidziano komórki lokatorskie. Deweloper na terenie osiedla zaprojektował garaże i miejsca parkingowe.

Autorem projektu jest Pracownia Projektowa "Janusz Krajewski".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej