I etap budowy osiedla Mickiewicza zakończony

2016-11-14 13:22
Osiedle Mickiewicza Warszawa
Autor: materiał prasowy Osiedle Mickiewicza Warszawa

Zgodnie z planem Skanska Residential Development Poland oddała do użytku 6-piętrowy budynek. Osiedle Mickiewicza to pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce certyfikowana w systemie środowiskowym BREEAM.

Osiedle Mickiewicza realizowane będzie w czterech etapach, w którtch powstanie 497 mieszkań. W I etapie powstał 6-piętrowy budynek ze 105 mieszkaniami, o powierzchni od 28 do 100 m² i wysokości ok. 272 cm. Na kondygnacji podziemnej powstał garaż ze 106 miejscami postojowymi.
Budowa rozpoczęła się w marcu 2015.

Inwestycja otrzymała certyfikat środowiskowy BREEAM, co pozytywnie wpłynie na jakość życia mieszkańców. Zastosowane systemy energooszczędne obniżą koszty użytkowania budynku. Materiały użyte do budowy są bardzo dobrej jakości. Pomiędzy budynkami na osiedlu powstanie patio, ogrody w formie labiryntów, pole piaskowe oraz plac zabaw wykonany w całości z drewna. Mieszkańcy będą mogli korzystać ze stacji naprawy i mycia rowerów z wykorzystaniem systemu wody deszczowej.

Osiedle Mickiewicza położone jest na pograniczu Żoliborza i Bielan, pomiędzy al. Armii Krajowej, ul. Rudzką oraz Mickiewicza. Generalnym wykonawcą realizacji jest firma Skanska SA. Projekt wykonała pracownia HRA ARCHITEKCI.

Nazwa inwestycji: osiedle Mickiewicza
Lokalizacja: ul. Rudzka, Warszawa
Inwestor: Skanska Residential Development Poland
Generalny wykonawca: Skanska SA
Projekt architektoniczny: HRA ARCHITEKCI Sp. z o.o. Sp.k.
Liczba kondygnacji: 7 nadziemnych, 1 podziemna
Liczba lokali: 105
Liczba miejsc parkingowych: 106

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej