Skanska na warszawskim Żoliborzu

2010-01-12 14:16
Skanska na warszawskim Żoliborzu
Autor: Skanska

Przy ul Gen. J. Zajączka, na warszawskim Żoliborzu powstanie najnowszy obiekt mieszkaniowy Skanska. Jest to trzecia i zarazem ostatnia część kompleksu mieszkaniowego w tym miejscu. Dwie poprzednie zostały zrealizowane w 2004 roku.

Nowy projekt to siedmiokondygnacyjny budynek, w którym znajdą się łącznie 83 lokale mieszkalne o powierzchniach od 30 do 175 m2 z loggiami i tarasami. Na parterze znajdzie się miejsce dla 5 lokali o funkcji użytkowej. Na dwóch kondygnacjach podziemia przewidziano parking z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Do niewątpliwych atutów planowanej inwestycji należy zaliczyć świetne położenie i połączenia komunikacyjne (kompleks znajduje się w odległości 150 m od budowanego obecnie tunelu podziemnego do stacji metra Warszawa Gdańska, blisko jest do przystanków autobusowych i tramwajowych oraz do stacji kolei) oraz wysoką jakość wykonania, z której znana jest Skanska. Budynek będzie też wyposażony w rozwiązania energooszczędne, instalacje monitoringu i wideodomofony.

Planowany termin zakończenia inwestycji czerwiec 2011. Zadanie zrealizowane będzie siłami własnymi Skanska.

Czytaj więcej