Skanska na warszawskim Żoliborzu

2010-01-12 14:16
Skanska na warszawskim Żoliborzu
Autor: Skanska

Przy ul Gen. J. Zajączka, na warszawskim Żoliborzu powstanie najnowszy obiekt mieszkaniowy Skanska. Jest to trzecia i zarazem ostatnia część kompleksu mieszkaniowego w tym miejscu. Dwie poprzednie zostały zrealizowane w 2004 roku.

Nowy projekt to siedmiokondygnacyjny budynek, w którym znajdą się łącznie 83 lokale mieszkalne o powierzchniach od 30 do 175 m2 z loggiami i tarasami. Na parterze znajdzie się miejsce dla 5 lokali o funkcji użytkowej. Na dwóch kondygnacjach podziemia przewidziano parking z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Do niewątpliwych atutów planowanej inwestycji należy zaliczyć świetne położenie i połączenia komunikacyjne (kompleks znajduje się w odległości 150 m od budowanego obecnie tunelu podziemnego do stacji metra Warszawa Gdańska, blisko jest do przystanków autobusowych i tramwajowych oraz do stacji kolei) oraz wysoką jakość wykonania, z której znana jest Skanska. Budynek będzie też wyposażony w rozwiązania energooszczędne, instalacje monitoringu i wideodomofony.

Planowany termin zakończenia inwestycji czerwiec 2011. Zadanie zrealizowane będzie siłami własnymi Skanska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej