Sea Towers, Baltic Park, Szafarnia. Zobacz apartamenty nad morzem

2011-07-25 17:54
Apartamenty nad morzem
Autor: brak danych

Wybierając wakacje nad morzem, turyści mogą korzystać z różnych form noclegu. Jedni wybierają hotele czy pensjonaty, inni kwatery prywatne. Miejscem, gdzie można wygodnie spędzić czas urlopu są także apartamenty. W ostatnich latach w nadmorskich miejscowościach powstały m.in. apartamenty Szafarnia w Gdańsku, Sea Towers w Gdyni czy Baltic Park w Świnoujściu. W realizacji są kolejne, jak m.in. apartamentowiec Dune w Mielnie, Gwiazda Morza we Władysławowie, WaterLane w Gdańsku czy apartamenty wakacyjne w Dziwnówku. Poniżej prezentujemy przegląd apartamentów, które zostały ostatnio zrealizowane oraz projekty planowane.

Apartamenty nad morzem - galeria zdjęć

Apartamenty nad morzem

W ostatnich latach nad morzem powstała duża liczba inwestycji apartamentowych. Dla osób przyjeżdżających nad morze mogą być one alternatywą dla hoteli czy kwater prywatnych. Wybierając wypoczynek nad morzem kierujemy się ceną, standardem, udogodnieniami turystycznymi jak również odległością od plaży.

Jednymi z najbardziej znanych apartamentów, które powstały w ostatnich latach są apartamenty Sea Towers w Gdyni. Lokalizacja obiektu - kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej i w sąsiedztwie centrum miasta pozwala cieszyć się bliskością morza i korzystać z atrakcji, które oferuje Gdynia. Gdańska Szafarnia została oddana do użytku w 2009 r. Z okien apartamentów można podziwiać większość zabytków architektonicznych najstarszej części miasta. Kompleks wypoczynkowy Baltic Park obejmuje 7 budynków o charakterze willi miejskich. Apartamenty zostały wybudowane w Świnoujściu, nad samym Bałtykiem. To tylko wybrane inwestycje, które ostatnio powstały, w przygotowaniu są już kolejne, jak m.in. apartamentowiec Dune w Mielnie, Gwiazda Morza we Władysławowie, WaterLane w Gdańsku czy apartamenty wakacyjne w Dziwnówku.

Czytaj więcej