Schody wewnętrzne Milo projektowane przez klienta

2014-08-09 15:06
Schody wewnętrzne Milo
Autor: Rintal Polska Ciemne, proste schody wewnętrzne Milo z metalowymi elementami balustrady

Nowy model schodów do wnętrz Milo firmy Rintal Polska pozwala klientowi na zastosowanie i zestawienie dowolnie przez niego wybranych materiałów wykończeniowych. Dzięki możliwościom wyboru gatunków drewna, poręczy, pochwytów i balustrad, schody można dopasować do własnego gustu i stylu mieszkania.

Jak samodzielnie zaprojektować schody Milo?

Oferowane schody zabiegowe Milo mają konstrukcję drewnianą, której styl dopasować można zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Do wyboru jest kilka gatunków drewna, z którego wykonana zostanie konstrukcja schodów Milo oraz stopnie. Może to być standardowa mozaika bukowa, dąb, jesion lub gatunki egzotyczne. Klient ma możliwość zaprojektowania kształtu schodów wewnętrznych, liczby biegów, kształtu poręczy oraz balustrady.

Dostępne są proste formy schodów do wnętrz lub różne połączenia, takie jak np. drewniane pochwyty z biegnącymi równolegle stalowymi relingami.

Koszt realizacji własnego projektu schodów do wnętrz uzależniony jest od wyboru elementów wykończeniowych i zaczyna się od ok. 9 tysięcy złotych.

Czytaj więcej