Rozpoczął się II etap budowy, inwestycji grupy SP Invest: budynek mieszkalny Krypska 20

2011-11-20 18:52
Rozpoczął się II etap budowy, inwestycji grupy SP Invest
Autor: Toroo Invest Deweloper dużo uwagi przywiązał do wyboru materiałów i wykończenia powierzchni wspólnych

Inwestorem budynku mieszkalnego Krypska 20,  jest Toroo Invest sp z.o.o spółka celowa Grupy SP Invest. Generalnym Wykonawcą jest spółka Inter – Construction sp. z o.o. Podobnie jak pierwszy etap inwestycji, tak i ten budynek zaprojektowała pracownia architektoniczna JP Architekci Jakuba Szatkowskiego i Pawła Zawadzkiego. Projekt finansuje Pekao Bank Hipoteczny SA. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2012 r.

Nowe mieszkania w Warszawie

Rozpoczął się II etap budowy, inwestycji grupy SP Invest. Inwestycja zlokalizowana jest na Pradze Południe, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Budynek mieszkalny będzie przylegał do niemal ukończonego budynku Krypska 18, budowanego przez tę samą grupę. W kameralnym czteropiętrowym budynku Krypska 20 znajdować się będą 23 mieszkania w metrażach: 1, 2 i 3 pokojowych, o wielkości od 37,9 do 76,6 mkw, oraz jeden 107 metrowy apartament z czterema pokojami i dwoma balkonami, na różne strony świata. Na parterze przewidziano trzy lokale usługowe. W budynku znajdować się będzie podziemny garaż z 31 miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Architektura Krypskiej 20 łączy w sobie nowoczesną elegancję i prostotę, wyróżnia się również walorami użytkowymi. Budynek komponuje się z pierwszym etapem inwestycji. Deweloper dużo uwagi przywiązał do wyboru materiałów i wykończenia powierzchni wspólnych.
„W porównaniu ze standardem obowiązującym na rynku, jakość użytych przez nas materiałów i dbałość o detal pozytywnie wyróżnia nasz projekt na tle konkurencji.” – zapewnia inwestor.
Budynek mieszkalny położony będzie blisko najważniejszych arterii prawobrzeżnej Warszawy, w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, ul. Grochowskiej i Ostrobramskiej, ale równocześnie jest odgrodzony od nich inną zabudową.
Mieszkańcy Krypskiej 20 będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, popularny Bazar Szembeka, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia.

Czytaj więcej