Rozpoczął się II etap budowy, inwestycji grupy SP Invest: budynek mieszkalny Krypska 20

2011-11-20 18:52
Rozpoczął się II etap budowy, inwestycji grupy SP Invest
Autor: Toroo Invest Deweloper dużo uwagi przywiązał do wyboru materiałów i wykończenia powierzchni wspólnych

Inwestorem budynku mieszkalnego Krypska 20,  jest Toroo Invest sp z.o.o spółka celowa Grupy SP Invest. Generalnym Wykonawcą jest spółka Inter – Construction sp. z o.o. Podobnie jak pierwszy etap inwestycji, tak i ten budynek zaprojektowała pracownia architektoniczna JP Architekci Jakuba Szatkowskiego i Pawła Zawadzkiego. Projekt finansuje Pekao Bank Hipoteczny SA. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2012 r.

Nowe mieszkania w Warszawie

Rozpoczął się II etap budowy, inwestycji grupy SP Invest. Inwestycja zlokalizowana jest na Pradze Południe, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Budynek mieszkalny będzie przylegał do niemal ukończonego budynku Krypska 18, budowanego przez tę samą grupę. W kameralnym czteropiętrowym budynku Krypska 20 znajdować się będą 23 mieszkania w metrażach: 1, 2 i 3 pokojowych, o wielkości od 37,9 do 76,6 mkw, oraz jeden 107 metrowy apartament z czterema pokojami i dwoma balkonami, na różne strony świata. Na parterze przewidziano trzy lokale usługowe. W budynku znajdować się będzie podziemny garaż z 31 miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Architektura Krypskiej 20 łączy w sobie nowoczesną elegancję i prostotę, wyróżnia się również walorami użytkowymi. Budynek komponuje się z pierwszym etapem inwestycji. Deweloper dużo uwagi przywiązał do wyboru materiałów i wykończenia powierzchni wspólnych.
„W porównaniu ze standardem obowiązującym na rynku, jakość użytych przez nas materiałów i dbałość o detal pozytywnie wyróżnia nasz projekt na tle konkurencji.” – zapewnia inwestor.
Budynek mieszkalny położony będzie blisko najważniejszych arterii prawobrzeżnej Warszawy, w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, ul. Grochowskiej i Ostrobramskiej, ale równocześnie jest odgrodzony od nich inną zabudową.
Mieszkańcy Krypskiej 20 będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, popularny Bazar Szembeka, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej