Ronson Development rozpoczyna realizację osiedla Naturalis w Łomiankach

2010-07-13 16:07
Ronson Development rozpoczyna realizację projektu Naturalis w Łomiankach
Autor: Ronson Development

Już od 17 lipca rusza przedsprzedaż w projekcie mieszkaniowym Ronsona – Naturalis. Do końca lipca kupujący mogą liczyć na 5-proc. rabat na mieszkania, dzięki czemu lokale będą dostępne w cenie już od 6100 zł za m2 brutto. Dodatkowo korzystając ze specjalnej oferty kredytowej przygotowanej przez Bank Pekao SA dla Naturalis, potencjalni klienci będą mogli otrzymać hipoteczny kredyt złotówkowy z marżą na poziomie poniżej 2%. Nowa oferta umożliwia uzyskanie finansowania do 100% wartości nieruchomości bez prowizji związanych z uruchomieniem kredytu.

W pierwszym etapie Naturalis, który właśnie rusza, powstanie jeden budynek z 52 mieszkaniami. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już na przełomie 2011 i 2012 roku. Naturalis to łącznie 11 budynków z około 500 mieszkaniami położonymi na terenie Łomianek Dolnych, pomiędzy ul. Wiślaną i Fabryczną, w pobliżu Kampinoskiego Parku Krajobrazowego.

- Chcemy aby Naturalis był nową, tętniącą życiem częścią Łomianek, dlatego na terenie osiedla powstaną sklepy, punkty usługowe i kawiarnie. Mimo że ceny mieszkań będą niższe niż w pozostałych projektach Ronson, chcemy utrzymać wysoki standard wykończenia, który charakteryzuje nasze wszystkie inwestycje. Tak jak w innych naszych projektach, również w Naturalis mieszkania tradycyjnie zostaną "wyposażone" w nasz znak firmowy jakim są duże drewniane okna - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development. - Warto zauważyć, że nowoczesna architektura Naturalis doskonale wkomponowuje się w otaczający, zielony krajobraz. Na terenie samej inwestycji przewidzieliśmy też liczne alejki spacerowe, skwery z fontannami i place zabaw dla dzieci. To z pewnością stworzy bardzo interesującą enklawę dla mieszkańców. - dodaje.

Ronson Development rozpoczyna realizację projektu Naturalis w Łomiankach
Autor: Ronson Development

Inwestycja będzie realizowana na działce o powierzchni 31,800 m2 i zakłada łącznie 11 budynków z około 500 mieszkaniami o powierzchni od 32 do 79 m2. Wszystkie budynki będą 3-piętrowe i zostaną wyposażone w halę garażową oraz komórki lokatorskie na poziomie -1. Ceny lokali zaczynają się od 6100 zł za m2 po uwzględnieniu rabatu. Średnia cena przed rabatem wynosi około 6500 zł za m2 brutto.

W strukturze mieszkań przewidziane są najpopularniejsze rozkłady. Przeważają mieszkania 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m2. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony lub loggie o powierzchni od 3,5 do 13 m2, a do lokali na parterze tarasy z ogródkami o powierzchni od 22 do 41 m2.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej