Robyg buduje kolejne apartamenty w Warszawie. Pozwolenie na budowę wydane

2012-08-07 14:39
Cirt apartments - Apartamenty w Warszawie
Autor: Robyg SA City Apartments - IV etap - wizualizacja

Robyg otrzymał pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej City Apartments. W ramach projektu deweloper wybuduje apartamenty w Warszawie. Mieszkania będą gotowe w I kwatale 2014 roku.

Spółka deweloperska Robyg otrzymała 7 sierpnia pozwolenie na budowę IV etapu inwestycji "City Apartments", którą zrealizuje na Żoliborzu. Nowe apartamenty w Warszawie mają zostać wybudowane do końca marca 2014 roku.

Zobacz również: Dune - takie będą apartamenty nad morzem. GALERIA

Kolejne apartamenty w Warszawie

- Uzyskanie pozwolenia na budowę IV etapu inwestycji City Apartments umożliwia nam prowadzenie dalszych działań zwiazanych z budową. To dla nas bardzo ważne, aby mieszkańcy czuli się komfortowo i bezpiecznie w realizowanych przez Robyg inwestycjach. Jesteśmy przekonani, że również IV etap inwestycji City Apartments pozwoli na stworzenie przyjaznego osiedla w tak pięknej dzielnicy, jaka jest warszawski Żoliborz – powiedział Zbigniew Wojciech Okonski, prezes zarzadu Robyg SA.

City Apartments - IV etap

W ramach kolejnego, IV etapu realizacji deweloper wybuduje 215 mieszkań. Łącznie osiedle City Apartments będzie tworzyło 1300 apartamentów, o powierzchni od 40 do 170 m2. Osiedle budowane jest na południowym Żoliborzu przy ul. Rydgiera. Inwestycja zakłada jeszcze dwa etapy. Całość osiedla ma zostać ukończona w II kwartale 2014 roku.

lokalizacja: ul. Rydgiera 6, Warszawa (Żoliborz), woj. mazowieckie
liczba apartamentów: 215
liczba kondygnacji: 10
stan inwestycji: planowana
realizacja: sierpień 2012-marzec 2014

Inwestor: Robyg SA
Projekt architektoniczny: Atelier3 Girtler&Girtler
Generalny wykonawca: Robyg SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej