Rezydencja Park. Nowe apartamenty w Mielnie

2011-05-20 10:33
Rezydencja Park w Mielnie
Autor: Mielno Holding Firmus Group Mielno: Rezydencja Park powstaje 200 m od plaży. W kameralnym 4-kondygnacyjnym budynku znajduje się 12 apartamentów

Inwestor Mielno Holding – Firmus Group kończy budowę projektu Rezydencja Park położonego w Mielnie. W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe. Gotowe do zamieszkania apartamenty deweloper przekaże na początku wakacji.

Rezydencja Park powstaje przy ul. Orła Białego - jednego z głównych deptaków prowadzących do morza. Inwestycja  zlokalizowana jest ok. 200 metrów od plaży i zaledwie 100 metrów od, położonego po przeciwnej stronie Mielna, Jeziora Jamno. W kameralnym 4 kondygnacyjnym budynku znajduje się 12 apartamentów. Kształt i wygląd budynku Rezydencji nawiązuje do charakterystycznej dla Pomorza zabudowy, podkreśla nadmorski klimat miejsca. Wprowadzono naturalne materiały jak drewno oraz elementy architektoniczne nawiązujące do tradycyjnej zabudowy mieleńskiej.

Przeczytaj koniecznie: Multimedialny Park Fontann w Warszawie. Zobacz zdjęcia

– W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe. Gotowe apartamenty przekażemy klientom już na początku wakacji – zapowiada Cezary Kulesza, kierownik działu marketingu i sprzedaży Mielno Holding - Firmus Group.

Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które chcą mieć własne M nad morzem m.in. ze względu na wysoką jakość wykonania oraz lokalizację. Wszystkie apartamenty mają przypisane miejsca parkingowe na terenie inwestycji. Wszystkie wykończone są pod klucz. Apartamenty, zgodnie z założeniem projektowym inwestora, mają być wygodną przestrzenią, nie tylko wakacyjnego wypoczynku. Deweloper, w ramach całorocznej obsługi inwestycji, przygotował również pakiet zarządzania apartamentami pod wynajem, dla tych klientów, którzy planują zakup mieszkań nie tylko na własny użytek, ale także pod inwestycję.

Finansowanie budowy zapewnił bank PKO BP. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Grupa AMB z Koszalina

Czytaj więcej