Rezydencja Foksal. Apartamentowiec w centrum Warszawy

2013-01-03 13:07
Rezydencja Foksal. Apartamenty w Warszawie
Autor: BBI Development Rezydencja Foksal. Apartamenty w centrum Warszawy

W miejscu dawnego kina Skarpa, przy ulicy Kopernika 5 w Warszawie powstał apartamentowiec Rezydencja Foksal. Budynek liczy 7 kondygnacji nadziemnych i dwie podziemne przeznaczone na garaż. Obiekt składa się z części mieszkalnej i biurowo-usługowej. Apartamenty w Warszawie zaprojektowano w stylu przedwojennego modernizmu.

W budynku dostępnych jest 41 mieszkań o powierzchni ponad 100 mkw. Część mieszkań to dwupoziomowe penthousy z tarasami. Część biurową budynku oddziela niezależny pion komunikacyjny, dostępny przez wydzielone wejście z holu recepcyjnego. Do dyspozycji mieszkańców, w części podziemnej budynku, dostępne jest centrum wellness i SPA, fitness, sala do squasha. Apartamentowiec Rezydencja Foksal został zaprojektowany przez architektów z pracowni Juvenes. Rolę generalnego wykonawcy pełniła firma Karmar.  Realizacja inwestycji rozpoczęła się w grudniu 2009 roku i trwała dwa lata. Inwestycję oddano do użytku w styczniu 2012 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej