Projekt Botaniczna. Nowy kompleks mieszkaniowy w Poznaniu

2010-07-13 17:19

Monday Sp. z o.o. Botaniczna S.K.A. - spółka zależna od Monday Development, zawarła z inwestorem branżowym umowę inwestycyjną dla wspólnej realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego Projekt Botaniczna.

Zawarta umowa inwestycyjna doprecyzowuje uprawnienia i obowiązki stron, w ramach której Monday Sp. z o.o. Botaniczna SKA zrealizuje przedsięwzięcie polegające na wybudowaniu kompleksu mieszkaniowego w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego w Poznaniu.

Realizacja umowy uwarunkowana jest między innymi podpisaniem kompletu załączników oraz otrzymaniem niezbędnych decyzji administracyjnych. Wielkość projektu wynikać będzie z otrzymanych decyzji i zostanie podana do publicznej informacji po zatwierdzeniu przez strony koncepcji architektonicznej.

Warunki umowy inwestycyjnej określające wkłady i podział własności w spółce celowej nie odbiegają od warunków określonych w liście intencyjnym, tj. Monday Development SA poprzez Monday FIZ zachowa ok. 40% udziałów w spółce po zakończeniu procesu dokapitalizowania spółki.

Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w ciągu najbliższych 12 miesięcy, zakończenie inwestycji  planowane jest do 2013 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej