Pod Złotym Globem – apartamenty w Krakowie

2010-01-13 12:25
Rezydencja Pod Złotym Globem
Autor: Sinah sp. z o.o.

Firma Sinah rozpoczęła budowę luksusowej inwestycji o nazwie Rezydencja pod Złotym Globem. Apartamenty powstaną na terenie Starego Miasta, u zbiegu ulic Krzywej i Krótkiej, w niewielkiej odległości od Kościoła Mariackiego, Starego Barbakanu i Rynku Głównego.

W budynku zaprojektowano 7 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną. Powierzchnia apartamentów, zlokalizowanych na piętrach od 1 do 6 wynosić będzie od 40 m2 do 128 m2. W części podziemnej znajdzie się garaż na 40 miejsc postojowych oraz pomieszczenia techniczne. Budynek będzie posiadał elewację pokrytą tynkiem żywicznym w połączeniu z granitem i szkłem, natomiast dach pokryty będzie blachą tytanowo-cynkową.

- Rezydencja Pod Złotym Globem to wyjątkowa inwestycja – mówi Stanisław Kałuża, prezes Sinah sp. z o.o. - Przygotowując jej projekt myśleliśmy o najbardziej wymagających odbiorcach, dla których słowo luksus oznacza po prostu standard życia. To właśnie z myślą o nich  zaprojektowany został budynek, którego materiały wykończeniowe to w głównej mierze granit, marmur i mosiądz a elementy dekoracyjne zawierają onyks i trawertyn.

Rezydencja Pod Złotym Globem
Autor: Sinah sp. z o.o. Pokój kąpielowy
Czytaj więcej