Planty Śląskie w Katowicach

2007-05-22 13:26
Plany Śląskie
Autor: brak danych

Idea "miast ogrodów" powraca. W myśl tej koncepcji powstanie osiedle Planty Śląskie. Obiekt mieścić się będzie w Aglomeracji Górnośląskiej, w sąsiedztwie największego miejskiego parku Europy.

Firma deweloperska Nestin Polska zbuduje w Katowicach kompleks mieszkaniowy Planty Śląskie. Jak zapewnia inwestor cechą, która wyróżnia osiedle jest lokalizacja. Z jednej strony piękne, malownicze tereny, z drugiej doskonałe połączenie z kluczowymi miejscami regionu.

Osiedle będzie miało charakter willowy. Pierwsza część zakłada budowę 14 domów wolnostojących, 32 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 budynków apartamentowych. Zakończenie pierwszego etapu, na który składa się budowa 11 domów wolnostojących oraz 8 domów w zabudowie szeregowej, planowane jest na lato 2007 roku. Na terenie kompleksu znajdować się będzie akwen wodny o powierzchni 700 mkw., tereny zielone z alejkami spacerowymi, a także plac zabaw dla dzieci. Projekt architektoniczno-urbanistyczny osiedla wykonała pracownia Konior Studio.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej