Osiedle Zielony Kamyk. Nowe mieszkania w Warszawie

2012-05-11 16:21
Osiedle mieszkaniowe Zielony Kamyk, Warszawa
Autor: Dolcan Osiedle mieszkaniowe Zielony Kamyk zostanie wybudowane w IV kw.2013 roku

Dolcan, warszawski deweloper wybuduje kolejne mieszkania w Warszawie. W ramach przedsięwzięcia zostanie rozbudowane osiedle mieszkaniowe na Białołęce. Inwestycja ma zostać zrealizowana w 2013 roku.

Spółka deweloperska, Dolcan przygotowuje się do realizacji kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej na Białołęce. W ramach projektu zostanie rozbudowane osiedle mieszkaniowe Zielony Kamyk.

Przeczytaj również: Mieszkania sprzedane w I kwartale 2012 roku

Nowe mieszkania w Warszawie

W drugim etapie deweloper wybuduje 50 mieszkań. Łącznie osiedle będzie tworzyło 130 lokali bezczynszowych. Mieszkania o powierzchni od 59 do 112m m2, zostaną rozmieszczone w 64 segmentach. Każde mieszkanie będzie miało ogródek, a te usytuowane na piętrze - tarasy i balkony. Do każdego lokalu przypisane będzie miejsce parkingowe. Warto zaznaczyć, że w mieszkaniach będzie możliwość aranżacji kominka, który będzie dodatkowym źródłem ciepła.

Mieszkania bezczynszowe na Białołęce

Mieszknia bezczynszowe charakteryzują się tym, że na terenie obiektu nie ma części wspólnych tj. klatek schodowych, wind, czy garaży. Takie rozwiązanie sprawia, że lokatorzy nie będą ponosić kosztów związanych z ich obsługą czy remontem. Deweloper przewiduje, że II etap osiedla zostanie ukończony w IV kwartale 2013 roku.

Osiedle mieszkaniowe Zielony Kamyk (II etap)

Nazwa: Zielony Kamyk
lokalizacja: ul. Kamykowa, Warszawa-Białołęka (woj.mazowieckie)
liczba mieszkań: 50
liczba miejsc postojowych: 50
stan inwestycji: planowana
realizacja: 2012-2013 (IV kwartał)

Inwestor: Dolcan SA
Projekt architektoniczny: pracownia architektoniczna Atelier Zetta
Generalny wykonawca: Inwestrut.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej