Osiedle Wólczyńska oddane do użytku: Budimex Nieruchomości na Bielanach

2012-11-14 12:31
Osiedle Wólczyńska, Budimex Nieruchomości
Autor: CORE PR Osiedle Wólczyńska na Bielanach jest dobrze skomunikowane z miastem dzięki m.in. bliskości metra.

Na Bielanach zakończona została kolejna inwestycja mieszkaniowa Budimeksu Nieruchomości - Osiedle Wólczyńska. W sumie powstało 320 mieszkań.

W dwóch budynkach, o wysokości od pięciu do czternastu pięter, powstało 320 mieszkań od jednego do pięciu pokoi i metrażach od 30 do 107 m2. Mieszkania mają przestronne balkony lub ogródki, miejsca postojowe w podziemnych garażach, plac zabaw. To wszystko zapewni wygodę mieszkania na Osiedlu Wólczyńska. Dla bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.
Atutem osiedla jest dobra komunikacja z miastem. W pobliżu znajduje się stacja metra Młociny oraz przystanki, z których odjeżdża kilka linii autobusowych i tramwajowych. Wg dewelopera, komunikacja to nie jedyny mocny punkt lokalizacji Osiedla Wólczyńska:

- W otoczeniu nowego osiedla znajdują się atrakcyjne tereny zielone. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Młociński, trochę dalej Lasek Lindego, rezerwat Las Bielański czy Las Bemowski. To wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy lubią długie spacery, a dzięki licznym ścieżkom rowerowym także prawdziwy raj dla rowerzystów. - mówi Iwona Gajowniczek, p.o. dyrektora handlowego w Budimeksie Nieruchomości.

Częścią osiedla będzie pomieszczenie o powierzchni ponad 100 m2, które zostanie nieodpłatnie przekazane wspólnocie. O tym, co tam powstanie, zadecydowali przyszli mieszkańcy. Większością glosów zdecydowano się na salę klubową dla mieszkańców osiedla. Budimex Nieruchomości na własny koszt wykończył lokal. Sala klubowa będzie wyposażona w stół bilardowy, tenis stołowy, piłkarzyki, miejsce zabaw dla dzieci, kącik kawowy.

Projektant generalny osiedla PRO-INVEST. Inwestor Budimex Nieruchomości. Generalny wykonawca Budimex.

 

Osiedle Wólczyńska budimex
Autor: CORE PR Na Osiedlu Wólczyńska powstało 320 mieszkań. Inwestycję zrealizował Budimex Nieruchomości.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej