Osiedle Słoneczny Park: JW Construction buduje w Kręczkach pod Warszawą

2011-02-23 10:39
JW Construction pod Warszawą, Kręczki
Autor: JW Construction Osiedle mieszkaniowe J.W. Construction pod Warszawą

W gminie Ożarów Mazowiecki w miejscowości Kręczki, niedaleko Starych Babic, powstaje osiedle "Słoneczny Park" z mieszkaniami od 29 do 88 mkw. Inwestorem jest JW Construction.

Blisko Warszawy, ok. 7 km od Bemowa, na obszarze 50 ha powstaje osiedle składające się z budynków sięgających max. 4 piętra. Mieszkania o powierzchniach od 29 do 88 mkw. będą dostępne w sprzedaży jeszcze w lutym tego roku.

Wszystkie mieszkania będą miały przestronne balkony lub tarasy i loggie. Dla wygody, oprócz miejsc garażowych pod budynkami, inwestor planuje także parkingi naziemne. W sąsiedztwie bloków zaplanowano place zabaw dla dzieci oraz tereny rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych.

W pobliżu nowopowstającego osiedla zaplanowano ośrodek sportowo-rekreacyjny z boiskami, kortami tenisowymi, ścieżkami rowerowymi, górkami saneczkowymi. Wszystko to sprawia, że najnowsza inwestycja JW Construction jest atrakcyjna dla osób aktywnych zawodowo, ceniących bliskość przyrody w miejscu zamieszkania.

W pierwszym etapie realizacji osiedla wybudowano 11 budynków dwu, trzy i czteropiętrowych. Znajduje się tu 376 lokali – od kawalerek do mieszkań czteropokojowych. Dojazd do centrum stolicy jest dogodny – można jechać ulicą Poznańską i Połczyńską lub z drugiej strony, ulicą Warszawską. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej alternatywą będzie kolej, kursująca z Ożarowa Mazowieckiego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej