Osiedle Słoneczny Park: JW Construction buduje w Kręczkach pod Warszawą

2011-02-23 10:39
JW Construction pod Warszawą, Kręczki
Autor: JW Construction Osiedle mieszkaniowe J.W. Construction pod Warszawą

W gminie Ożarów Mazowiecki w miejscowości Kręczki, niedaleko Starych Babic, powstaje osiedle "Słoneczny Park" z mieszkaniami od 29 do 88 mkw. Inwestorem jest JW Construction.

Blisko Warszawy, ok. 7 km od Bemowa, na obszarze 50 ha powstaje osiedle składające się z budynków sięgających max. 4 piętra. Mieszkania o powierzchniach od 29 do 88 mkw. będą dostępne w sprzedaży jeszcze w lutym tego roku.

Wszystkie mieszkania będą miały przestronne balkony lub tarasy i loggie. Dla wygody, oprócz miejsc garażowych pod budynkami, inwestor planuje także parkingi naziemne. W sąsiedztwie bloków zaplanowano place zabaw dla dzieci oraz tereny rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych.

W pobliżu nowopowstającego osiedla zaplanowano ośrodek sportowo-rekreacyjny z boiskami, kortami tenisowymi, ścieżkami rowerowymi, górkami saneczkowymi. Wszystko to sprawia, że najnowsza inwestycja JW Construction jest atrakcyjna dla osób aktywnych zawodowo, ceniących bliskość przyrody w miejscu zamieszkania.

W pierwszym etapie realizacji osiedla wybudowano 11 budynków dwu, trzy i czteropiętrowych. Znajduje się tu 376 lokali – od kawalerek do mieszkań czteropokojowych. Dojazd do centrum stolicy jest dogodny – można jechać ulicą Poznańską i Połczyńską lub z drugiej strony, ulicą Warszawską. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej alternatywą będzie kolej, kursująca z Ożarowa Mazowieckiego.

Czytaj więcej