Osiedle Nord House. Gant Development buduje mieszkania we Wrocławiu

2012-04-10 13:39
Osiedle mieszkaniowe Nord House we Wrocławiu
Autor: Gant Development S.A. Osiedle mieszkaniowe Nord House - wizualizacja

Deweloper Gant Development buduje kolejne mieszkania we Wrocławiu. W ramach przedsięwzięcia spółka zrealizuje osiedle mieszkaniowe Nord House, na Karłowicach. Inwestycja będzie budowana dwuetapowo. Pierwsze mieszkania zostaną wybudowane w czwartym kwartale 2013 roku.

Na północ od centrum Wrocławia, na Karłowicach w dzielnicy Psie Pole zostaną wybudowane nowe mieszkania. Deweloper, Gant Development realizuje osiedle mieszkaniowe Nord House.

Przeczytaj również: Kraków: Gant Development zakupił grunt pod osiedle mieszkaniowe

Nowe mieszkania we Wrocławiu zostaną wybudowane w północnej części miasta, prz ul. Kamieńskiego. Osiedle budowane będzie w dwóch etapach. Łącznie w ramach projektu zostanie wybudowanych 570 lokali. Mieszkania, które zostaną wybudowane w pierwszym etapie, przyjmą pierwszych lokatorów w czwartym kwartale 2013 roku.

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Osiedle mieszkaniowe Nord House będzie tworzył sześciokondygnacyjny budynek, o wielorodzinnej zabudowie. Inwestycja zostanie wybudowana, najbliżej śródmieścia i obiektów społeczno-handlowych, co jest główną zaletą projektu Nord House. Mieszkania o powierzchni od 38 do 75 m2, będą miały balkony, a te położone na parterze od strony zachodniej - przestronne tarasy. Na terenie osiedla znajdzie się plac zabaw i alejki spacerowe. Ponadto, przy klatkach schodowych powstaną stojaki dla rowerów. Osiedle będzie miało podziemny i naziemny parking dla samochodów. W pierwszym etapie inwestycji, na parterze budynku zostaną wybudowane lokale handlowo-usługowe.

Czytaj więcej