Kraków: Gant Development zakupił grunt pod osiedle mieszkaniowe

2011-11-02 10:36
Osiedle mieszkaniowe Amber Park
Autor: Gant Development Osiedle mieszkaniowe Amber Park - wizualizacja

Spółka deweloperska Gant Development wybuduje osiedle mieszkaniowe w Krakowie. Deweloper zakupił działkę o powierzchni 1 ha pod budowę inwestycji. Przedsięwzięcie o nazwie Amber Park ma zostać zrealizowane w II kwartale 2013 roku.

Firma deweloperska Gant Development wybuduje osiedle mieszkaniowe w Krakowie.
Deweloper zakupił od spółki MK Invest działkę, pod budowę inwestycji. Umowa została zawarta 28 października. Grunt o powierzchni 1 ha mieści się w Krakowie, przy ul. Bochenka.

Przeczytaj również: Budownictwo mieszkaniowe - więcej pozwoleń na budowę, mniej mieszkań oddanych do użytku

Osiedle mieszkaniowe Amber Park

Osiedle Amber Park zostanie wybudowane w Krakowie, przy ul. Bochenka. Osiedle mieszkaniowe o powierzchni 20 tys. m2, będzie składało się z 388 lokali mieszkalnych, o powierzchni od 27,1 m2 do 91 m2.
Obiekt będzie osiedlem wielorodzinnym w nowoczesnej zabudowie. Na głównym dziedzińcu zostanie wybudowany plac zabaw oraz parking na 62 miejsca postojowe. Ponadto, inwestycja będzie wyposażona w podziemny garaż z 171 miejscami postojowymi. Większość mieszkań będzie miała tarasy, balkony oraz zielone ogródki.
Generalnym wykonawcą inwestycji będzie firma Budpol Wrocław z grupy Gant. Budowa osiedla ma zostać ukończona w II kwartale 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej