Kraków: Gant Development zakupił grunt pod osiedle mieszkaniowe

2011-11-02 10:36
Osiedle mieszkaniowe Amber Park
Autor: Gant Development Osiedle mieszkaniowe Amber Park - wizualizacja

Spółka deweloperska Gant Development wybuduje osiedle mieszkaniowe w Krakowie. Deweloper zakupił działkę o powierzchni 1 ha pod budowę inwestycji. Przedsięwzięcie o nazwie Amber Park ma zostać zrealizowane w II kwartale 2013 roku.

Firma deweloperska Gant Development wybuduje osiedle mieszkaniowe w Krakowie.
Deweloper zakupił od spółki MK Invest działkę, pod budowę inwestycji. Umowa została zawarta 28 października. Grunt o powierzchni 1 ha mieści się w Krakowie, przy ul. Bochenka.

Przeczytaj również: Budownictwo mieszkaniowe - więcej pozwoleń na budowę, mniej mieszkań oddanych do użytku

Osiedle mieszkaniowe Amber Park

Osiedle Amber Park zostanie wybudowane w Krakowie, przy ul. Bochenka. Osiedle mieszkaniowe o powierzchni 20 tys. m2, będzie składało się z 388 lokali mieszkalnych, o powierzchni od 27,1 m2 do 91 m2.
Obiekt będzie osiedlem wielorodzinnym w nowoczesnej zabudowie. Na głównym dziedzińcu zostanie wybudowany plac zabaw oraz parking na 62 miejsca postojowe. Ponadto, inwestycja będzie wyposażona w podziemny garaż z 171 miejscami postojowymi. Większość mieszkań będzie miała tarasy, balkony oraz zielone ogródki.
Generalnym wykonawcą inwestycji będzie firma Budpol Wrocław z grupy Gant. Budowa osiedla ma zostać ukończona w II kwartale 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej