Osiedle mieszkaniowe Rudy Rydz: Dolcan buduje mieszkania bezczynszowe w Warszawie

2011-12-15 10:14
Osiedle mieszkaniowe Rudy Rydz: Dolcan buduje mieszkania bezczynszowe w Warszawie
Autor: Dolcan Sp. zo.o. Tak będą wyglądały segmenty mieszkalne Rudy Rydz - etap IV rozpoczęty

Dolcan rozpoczął czwarty etap inwestycji Rudy Rydz na warszawskim Rembertowie. W nowej części osiedla mieszkań bezczynszowych powstanie 16 segmentów, w każdym po 4 oddzielne mieszkania na parterze lub piętrze. Nowe mieszkania będą miały przypisane miejsca parkingiowe.

Nowe osiedle mieszkaniowe Rudy Rydz

Zakończenie kolejnego, czwartego etapu osiedla Rudy Rydz, jest przewidziane pod koniec II kwartału 2013 r. Osiedle mieszkaniowe położone będzie w zielonej części Rembertowa, a sama działka, na której powstanie inwestycja leży w kompleksie leśnym.

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Kadrowej utworzą segmenty, w każdym znajdą się po 4 oddzielne mieszkania – 2 na parterze i 2 na pierwszym piętrze. Najmniejsze mieszkania w czwartym etapie Rudego Rydza będą miały powierzchnię ponad 50 mkw., a największe ok. 70 mkw. Te na górze będą miały dodatkowo wysokie poddasze do samodzielnego zagospodarowania, dzięki czemu metraż automatycznie się podwaja. Mieszkania na piętrze mają w zaplanowane dwa, a w niektórych mieszkaniach trzy balkony. Wszystkie mieszkania będą miały przypisane własne ogródki i miejsca parkingowe.

Nowe mieszkania bezczynszowe

Odciąża to przyszłych mieszkańców w kosztach ich utrzymania – nie będzie tu wydatków na administrację osiedla, sprzątanie czy oświetlenie wspólnych powierzchni, bo tych wspólnych części po prostu nie będzie. Każdy lokal to oddzielne mieszkanie.

Budowa I i II etapu osiedla Rudy Rydz jest na półmetku. - Budynki zostały już ocieplone, pierwsze segmenty mają dachy. Na początku przyszłego roku  planujemy wykończenie pierwszych mieszkań pokazowych na osiedlach Rudy Rydz i Kamyk Zielony, które powstaje na Białołęce – komentuje postępy prac Alicja Dolińska z firmy Dolcan.

Osiedle mieszkaniowe Rudy Rydz: Dolcan buduje mieszkania bezczynszowe w Warszawie
Autor: Dolcan Sp. zo.o. Zakończenie kolejnego, czwartego etapu siedla Rudy Rydz, jest przewidziane pod koniec II kwartału 2013 r
Czytaj więcej