Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir. II etap inwestycji Bouygues Immobilier Polska

2012-12-17 16:03
Osiedle mieszakniowe Patio Avenir
Autor: Bouygues Immobilier Polska Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir, wizualizacja

Deweloper Bouygues Immobilier Polska w grudniu 2012 roku rozpoczął realizację II etapu inwestycji. Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir to kompleks dwóch pięciopiętrowych budynków. Inwestycja ma zostać ukończona w 2014 roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia ARCA, głównym wykonawcą osiedla jest firma InterBud-Lublin. Pierwsze mieszkania mają być gotowe w III kwartale 2013 roku. Ukończenie całej inwestycji planowane jest rok później.

Stan surowy otwarty I etapu został zakończony symboilicznym zawieszenie wiechy w listopadzie 2012 roku, miesiąc póżniej Bouygues Immobilier Polska rozpoczął budowę drugiego etapu.

Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir - opis inwestycji

Nowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane jest pomiędzy ul. Połczyńską, a Szeligowską na warszawskim Bemowie.
Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą oraz dogodnymi połączeniami ze Śródmieściem i pozostałymi dzielnicami Warszawy.
Do dyspozycji mieszkańców będą nie tylko miejskie autobusy, ale również przyszła stacja II linii metra – „Połczyńska”, oddalona o ok. 500 metrów od osiedla.
Wśród 182 oferowanych przez dewelopera lokali znajdują się mieszkania o powierzchni od 26, 5 do 97 m 2Osiedle mieszkaniowe realizowane jest w dwóch etapach.
W pierwszym etapie inwestycji deweloper wybuduje 102 mieszkania.  Dodatkowo, do każdego mieszkania wybudowanego w pierwszym etapie przynależec będzie ogródek lub balkon.
W drugim etapie budowy powstanie 80 mieszkań i lokali usługowych wraz z tereniami zielonymi i placem zabaw dla dzieci, zlokalizowanym na terenie patio pomiędzy budynkami. W obu obiektach zostanie wybudowany podziemny parking.

Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir
Autor: Bouygues Immobilier Polska Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir, wizualizacja
Czytaj więcej