Osiedle mieszkaniowe InCity. Wkrótce rozpoczęcie II etapu inwestycji

2012-11-06 20:50
InCity. Mieszkania na Woli
Autor: Okam Capital Inwestycja mieszkaniowa InCity na warszawskiej Woli - widok od strony ulicy Karolkowej

Na początku 2013 roku rozpocznie się budowa II etapu osiedla InCity. W ramach inwestycji zostanie wybudowany 8-kondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym dostępnych będzie 97 lokali o powierzchni od 37 do 95 mkw. Nowe mieszkania na Woli będą dostępne w III kwartale 2014 roku. Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest spółka Okam Capital. Rolę generalnego wykonawcy pełni firma Unibep.

Nowe mieszkania na Woli. Osiedle InCity

II etap inwestycji mieszkaniowej InCity obejmuje budowę 8-kondygnacyjnego budynku, w którym dostępnych będzie 97 lokali o zróżnicowanej powierzchni – od 37 do 95 mkw. Będą to zarówno mieszkania 2,3 i 4-pokojowe, a także kawalerki. Zaplanowano wewnętrzny dziedziniec z ogródkiem oraz plac zabaw dla dzieci. Na parterze budynku znajdą się lokale handlowo-usługowe, a dla mieszkańców zostanie udostępniony dwupoziomowy garaż. Realizacja II etapu inwestycji zakończy się w III kwartale 2014 roku.

InCity to osiedle mieszkaniowe, które powstaje w Warszawie u zbiegu ulicy Karolkowej i Giełdowej. W ramach całej inwestycji zostanie wybudowanych 487 nowych mieszkań. Projekt obejmuje budowę czterech budynków 8-kondygnacyjnych (I, II i IV etap – odpowiednio zostanie wybudowanych 164, 97 i 56 mieszkań), przy czym jeden z budynków będzie miał 17-kondygnacyjną dominantę o wysokości 55 metrów (III etap – 166 mieszkań). W chwili obecnej trwa realizacja pierwszego etapu. Jego zakończenie planowane jest w IV kwartale 2013 roku. Całość inwestycji ma zostać wybudowana do końca 2017 roku.

Osiedle InCity na warszawskiej Woli to inwestycja dewelopera Okam Capital. Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia Grupa 5 Architekci. Generalnym wykonawcą trzech etapów jest spółka Unibep.

Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej