Osiedle mieszkaniowe Gocławska - lokalizacja Praga Południe, Warszawa

2011-08-18 12:55
Osiedle mieszkaniowe Gocławska - lokalizacja Praga Południe, Warszawa
Autor: Budimex Nieruchomości

Budimex Nieruchomości rozpoczyna budowę nowej inwestycji na warszawskiej Pradze - Osiedle Gocławska. Osiedle mieszkaniowe będzie składało się z trzech budynków o wysokości od 5 do 7 pięter. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2013 roku.

Osiedle Gocławska

Na osiedlu mieszkaniowym Gocławska powstaną 323 mieszkania (liczba pokoi od 1 do 4) o powierzchni od 29 do 129 mkw. Większość mieszkań posiadać będzie duży balkon, przestronny taras lub przydomowy ogródek. Na terenie osiedla będzie zielony dziedziniec, plac zabaw, miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych, przechowalnie rowerów, komórki lokatorskie oraz ogrodzenie i monitoring.
Osiedle mieszkaniowe jest położone w odległości ok. 200 m od od linii tramwajowej i autobusowej. W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła, przychodnia i urzędy.
"... tuż obok osiedla znajdują się największe tereny zielone Pragi Południe - Park Skaryszewski z Jeziorkiem Kamionkowskim oraz Park OWS Waszyngtona. - Oba parki stworzone są do aktywnego wypoczynku i rekreacji, którym dodatkowo sprzyjają kanały wodne, plac zabaw dla dzieci, rozległe trawniki do plażowania i boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią – dodaje Iwona Pasterska, kierownik biura sprzedaży.

Wykonawcą projektu zamiennego jest pracownia Marbud Inwest.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej