Osiedle mieszkaniowe Gocławska - lokalizacja Praga Południe, Warszawa

2011-08-18 12:55
Osiedle mieszkaniowe Gocławska - lokalizacja Praga Południe, Warszawa
Autor: Budimex Nieruchomości

Budimex Nieruchomości rozpoczyna budowę nowej inwestycji na warszawskiej Pradze - Osiedle Gocławska. Osiedle mieszkaniowe będzie składało się z trzech budynków o wysokości od 5 do 7 pięter. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2013 roku.

Osiedle Gocławska

Na osiedlu mieszkaniowym Gocławska powstaną 323 mieszkania (liczba pokoi od 1 do 4) o powierzchni od 29 do 129 mkw. Większość mieszkań posiadać będzie duży balkon, przestronny taras lub przydomowy ogródek. Na terenie osiedla będzie zielony dziedziniec, plac zabaw, miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych, przechowalnie rowerów, komórki lokatorskie oraz ogrodzenie i monitoring.
Osiedle mieszkaniowe jest położone w odległości ok. 200 m od od linii tramwajowej i autobusowej. W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła, przychodnia i urzędy.
"... tuż obok osiedla znajdują się największe tereny zielone Pragi Południe - Park Skaryszewski z Jeziorkiem Kamionkowskim oraz Park OWS Waszyngtona. - Oba parki stworzone są do aktywnego wypoczynku i rekreacji, którym dodatkowo sprzyjają kanały wodne, plac zabaw dla dzieci, rozległe trawniki do plażowania i boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią – dodaje Iwona Pasterska, kierownik biura sprzedaży.

Wykonawcą projektu zamiennego jest pracownia Marbud Inwest.

Czytaj więcej