Osiedle Harmonia. Strabag buduje własne mieszkania w bydgoskim

2012-04-23 14:57
Osiedle Harmonia, Niemcz, woj. bydgoskie
Autor: Strabag Polska Osiedle mieszkaniowe Harmonia będą tworzyły mieszkania i apartamenty. Inwestycja zostanie oddana w czerwcu 2012 roku

Jeszcze w 2012 roku, w Niemczu, w powiecie bydgoskim zostaną oddane do użytku kolejne mieszkania, budowane w ramach osiedla Harmonia. Jest to pierwszy projekt, w którym generalny wykonawca, Strabag debiutuje jako inwestor i deweloper.

Generalny wykonawca Strabag, debiutuje jako inwestor i deweloper, i tym samym buduje osiedle Harmonia w Niemczu, w województwie bydgoskim. Mieszkania zostaną oddane do użytku już w czerwcu 2012 roku.

Przeczytaj również: Mieszkania sprzedają się głównie w dużych miastach

Osiedle mieszkaniowe Harmonia

W ramach inwestycji Strabag buduje osiedle mieszkaniowe Harmonia, które będzie tworzyło sześć budynków o niskiej zabudowie. Mieszkania, które będą miały powierzchnie od 30 do 74 m2, zostaną wyposażone w tarasy i balkony. Ponadto, w budynkach znajdzie się osiem dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 131 do 172 m2 . Na terenie obiektu deweloper przewidział cztery lokale handlowo-usługowe i parking. Osiedle mieszkaniowe Harmonia będzie ogrodzone i monitorowane.

Mieszkania w otoczeniu zieleni

Głównym założeniem projektu, było wybudowanie obiektu, który współgrałby z otoczeniem. Budynki mieszkalne oraz mieszkania zawierają elementy drewniane, dzięki czemu, wpisują się w naturalny krajobraz. Elewacja budynków została wykonana w tonacji kremowo-kawowej. Naturalny charakter osiedla dodatkowo podkreślają drewniane okna oraz balustrady. Bez wątpienia, atutem inwestycji jest fakt, że osiedle znajduje się 5 km od Ogrodu Fauny Polskiej, Ogrodu Botanicznego oraz Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Co więcej, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się Bory Tucholskie. Osiedle Harmonia zostało wybudowane 10 km od Bydgoszczy.

Nazwa: osiedle Harmonia
lokalizacja: ul. Henryka Mrossa, Niemcz, (woj.kujawsko-pomorskie)
stan inwestycji: realizowana
realizacja: 2010-2012

Inwestor: Strabag Polska
Generalny wykonawca: Strabag Polska

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej