Osiedle Harmonia. Strabag buduje własne mieszkania w bydgoskim

2012-04-23 14:57
Osiedle Harmonia, Niemcz, woj. bydgoskie
Autor: Strabag Polska Osiedle mieszkaniowe Harmonia będą tworzyły mieszkania i apartamenty. Inwestycja zostanie oddana w czerwcu 2012 roku

Jeszcze w 2012 roku, w Niemczu, w powiecie bydgoskim zostaną oddane do użytku kolejne mieszkania, budowane w ramach osiedla Harmonia. Jest to pierwszy projekt, w którym generalny wykonawca, Strabag debiutuje jako inwestor i deweloper.

Generalny wykonawca Strabag, debiutuje jako inwestor i deweloper, i tym samym buduje osiedle Harmonia w Niemczu, w województwie bydgoskim. Mieszkania zostaną oddane do użytku już w czerwcu 2012 roku.

Przeczytaj również: Mieszkania sprzedają się głównie w dużych miastach

Osiedle mieszkaniowe Harmonia

W ramach inwestycji Strabag buduje osiedle mieszkaniowe Harmonia, które będzie tworzyło sześć budynków o niskiej zabudowie. Mieszkania, które będą miały powierzchnie od 30 do 74 m2, zostaną wyposażone w tarasy i balkony. Ponadto, w budynkach znajdzie się osiem dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 131 do 172 m2 . Na terenie obiektu deweloper przewidział cztery lokale handlowo-usługowe i parking. Osiedle mieszkaniowe Harmonia będzie ogrodzone i monitorowane.

Mieszkania w otoczeniu zieleni

Głównym założeniem projektu, było wybudowanie obiektu, który współgrałby z otoczeniem. Budynki mieszkalne oraz mieszkania zawierają elementy drewniane, dzięki czemu, wpisują się w naturalny krajobraz. Elewacja budynków została wykonana w tonacji kremowo-kawowej. Naturalny charakter osiedla dodatkowo podkreślają drewniane okna oraz balustrady. Bez wątpienia, atutem inwestycji jest fakt, że osiedle znajduje się 5 km od Ogrodu Fauny Polskiej, Ogrodu Botanicznego oraz Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Co więcej, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się Bory Tucholskie. Osiedle Harmonia zostało wybudowane 10 km od Bydgoszczy.

Nazwa: osiedle Harmonia
lokalizacja: ul. Henryka Mrossa, Niemcz, (woj.kujawsko-pomorskie)
stan inwestycji: realizowana
realizacja: 2010-2012

Inwestor: Strabag Polska
Generalny wykonawca: Strabag Polska

Czytaj więcej