Osiedle Galileo otwiera drzwi

2010-01-13 11:07
Osiedle Galileo
Autor: materiały od: NBS Public Relations

Firma Ronson Development organizuje dzień otwarty w inwestycji mieszkaniowej Galileo. Osiedle powstało przy ul. Kazimierza Wielkiego 5 w Poznaniu. Dzień otwarty będzie okazją do obejrzenia mieszkań, a także do spotkania z doradcami finansowymi oraz architektem wnętrz.

Osiedle Galileo to kompleks pięciu pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych położonych w centrum Poznania. Galileo składa się z 226 mieszkań o powierzchni od 47 m2 do 112 m2 oraz 6 lokali usługowych.
Podczas projektowania Galileo, architekci zwrócili uwagę na użycie dobrej jakości materiałów wykończeniowych. Każde mieszkanie posiada duże drewniane okna. Wszystkie mieszkania mają balkony, a te zlokalizowane na ostatnim piętrze tarasy. Przy realizacji projektu, Ronson zadbał również o estetykę przestrzeni wspólnej, przygotowując m.in. przeszklone patio wraz z centralną recepcją.
Deweloper zadbał też o zieleń na terenie osiedla, udostępniając mieszkańcom starannie zaprojektowane alejki i subtelne oświetlenie. Centralny, zewnętrzny wjazd do garażu podziemnego eliminuje ruch kołowy na terenie osiedla, zapewniając jego mieszkańcom ciszę i spokój. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, osiedle jest ogrodzone i strzeżone.

Osiedle Galileo
Autor: materiały od: NBS Public Relations
Osiedle Galileo
Autor: materiały od: NBS Public Relations

16 stycznia, w godzinach 10:00-15:00 Ronson zaprasza zainteresowanych osiedlem do przyjścia na dzień otwarty. W biurze sprzedaży na potencjalnych klientów czekać będą specjaliści ds. sprzedaży, którzy udzielą informacji nt. samego projektu; będą tam również architekt wnętrz oraz doradca finansowy.

- Po raz kolejny zdecydowaliśmy się zorganizować dzień otwarty, ponieważ spotkania z potencjalnymi kupującymi cieszą się dużym zainteresowaniem. Poznaniacy chętnie z bliska poznają solidny, gotowy projekt mieszkaniowy w atrakcyjnej lokalizacji Poznania. Do czynnego uczestnictwa w dniu otwartym zaprosiliśmy również doradcę kredytowego oraz architekta wnętrz - mówi Justyna Hamrol, regionalny menedżer sprzedaży i marketingu Ronsona.

Mieszkania Galileo zostały sprzedane już w prawie 65%. W sprzedaży pozostały 83 lokale. Projekt został oddany do użytku w kwietniu ubiegłego roku.

Czytaj więcej