Osiedle Aleksandria. Mermaid Properties buduje mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim

2012-03-19 13:41
osiedle mieszkaniwe Aleksandria, Aleksandrów Łódzki
Autor: MERMAID PROPERTIES Sp. z o.o. Osiedle mieszkaniowe będą tworzyły cztery budynki

Deweloper, Mermaid Properties buduje mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim. W ramach projektu realizuje wielorodzinne osiedle mieszkaniowe Aleksandria. Głównym założeniem inwestycji, jest stworzenie osiedla, które będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pierwszy etap inwestycji ma zostać ukończony w trzecim kwartale 2012 roku.

W aglomeracji łódzkiej zostaną wybudowane kolejne mieszkania. Deweloper, Mermaid Properties buduje osiedle mieszkaniowe Aleksandia, na ponad hektarowej działce w Aleksandrowie Łódzkim. Generalny wykonawca, Opexim zrealizuje budowę w dwóch etapach. Mieszkania, które zostaną wybudowane w pierwszej fazie realizacji, zostaną oddane do użytku w trzecim kwartale 2012 roku.

Przeczytaj również: Łódź: Echo Investment buduje osiedle mieszkaniowe. Deweloper wybrał wykonawcę

Nowe mieszkania Mermaid Properties

Osiedle mieszkaniowe Aleksandria będą tworzyły cztery pięciokondygnacyjne budynki o wielorodzinnej zabudowie. Głównym założeniem projektu, jest wybudowanie obiektu, który będzie w pełni dostosowany do potrzeb rodzin i osób niepełnosprawnych. Obiekt będzie wyposażony w udogodnienia w postaci podjazdów, szerokiej windy oraz placu zabaw.
W pierwszym etapie zostaną wybudowane 64 mieszkania. Osiedle mieszkaniowe docelowo będzie miało 207 lokali. Mieszkania o powierzchni od 27 do 67 m 2, będą miały tarasy i balkony. Lokale wybudowane na parterze, będą wyposażone również w ogródki. Na terenie obiektu zostanie wybudowany naziemny parking na 276 miejsc postojowych.
W centralnym punkcie osiedla, pomiędzy budynkami znajdzie się dziedziniec, plac zabaw dla dzieci oraz alejki spacerowe. Osiedle będzie monitorowane. Warto zaznaczyć, że w pobliżu osiedla znajdują się placówki edukacyjne oraz zakłady opieki medycznej. Inwestycja jest realizowana w bliskim sąsiedztwie jednej z atrakcji przyrodniczej Polski Środkowej - rezerwatu przyrody Torfowisko Rąbień.

Osiedle mieszkaniowe Aleksandria

Nazwa: Aleksandria
lokalizacja: ul. Piłsudskiego, Aleksandów Łódzki, woj. łódzkie
liczba mieszkań: 276 ( w I etapie - 64 mieszkania)
stan inwestycji: realizowana
realizacja: sierpień 2011 - III kwartał 2012 (I etap)

Inwestor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Opexim Sp. z o.o.

Czytaj więcej