Osiedle Aleksandria. Mermaid Properties buduje mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim

2012-03-19 13:41
osiedle mieszkaniwe Aleksandria, Aleksandrów Łódzki
Autor: MERMAID PROPERTIES Sp. z o.o. Osiedle mieszkaniowe będą tworzyły cztery budynki

Deweloper, Mermaid Properties buduje mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim. W ramach projektu realizuje wielorodzinne osiedle mieszkaniowe Aleksandria. Głównym założeniem inwestycji, jest stworzenie osiedla, które będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pierwszy etap inwestycji ma zostać ukończony w trzecim kwartale 2012 roku.

W aglomeracji łódzkiej zostaną wybudowane kolejne mieszkania. Deweloper, Mermaid Properties buduje osiedle mieszkaniowe Aleksandia, na ponad hektarowej działce w Aleksandrowie Łódzkim. Generalny wykonawca, Opexim zrealizuje budowę w dwóch etapach. Mieszkania, które zostaną wybudowane w pierwszej fazie realizacji, zostaną oddane do użytku w trzecim kwartale 2012 roku.

Przeczytaj również: Łódź: Echo Investment buduje osiedle mieszkaniowe. Deweloper wybrał wykonawcę

Nowe mieszkania Mermaid Properties

Osiedle mieszkaniowe Aleksandria będą tworzyły cztery pięciokondygnacyjne budynki o wielorodzinnej zabudowie. Głównym założeniem projektu, jest wybudowanie obiektu, który będzie w pełni dostosowany do potrzeb rodzin i osób niepełnosprawnych. Obiekt będzie wyposażony w udogodnienia w postaci podjazdów, szerokiej windy oraz placu zabaw.
W pierwszym etapie zostaną wybudowane 64 mieszkania. Osiedle mieszkaniowe docelowo będzie miało 207 lokali. Mieszkania o powierzchni od 27 do 67 m 2, będą miały tarasy i balkony. Lokale wybudowane na parterze, będą wyposażone również w ogródki. Na terenie obiektu zostanie wybudowany naziemny parking na 276 miejsc postojowych.
W centralnym punkcie osiedla, pomiędzy budynkami znajdzie się dziedziniec, plac zabaw dla dzieci oraz alejki spacerowe. Osiedle będzie monitorowane. Warto zaznaczyć, że w pobliżu osiedla znajdują się placówki edukacyjne oraz zakłady opieki medycznej. Inwestycja jest realizowana w bliskim sąsiedztwie jednej z atrakcji przyrodniczej Polski Środkowej - rezerwatu przyrody Torfowisko Rąbień.

Osiedle mieszkaniowe Aleksandria

Nazwa: Aleksandria
lokalizacja: ul. Piłsudskiego, Aleksandów Łódzki, woj. łódzkie
liczba mieszkań: 276 ( w I etapie - 64 mieszkania)
stan inwestycji: realizowana
realizacja: sierpień 2011 - III kwartał 2012 (I etap)

Inwestor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Opexim Sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej