Łódź: Echo Investment buduje osiedle mieszkaniowe. Deweloper wybrał wykonawcę

2011-12-15 14:07
Osiedle mieszkaniowe w Łodzi.
Autor: Echo Investment SA Osiedle Jarzębinowe - wizualizacja

Spółka deweloperska Echo Investment rusza z budową kolejnej inwestycji mieszkaniowej, którą realizuje w Łodzi. Osiedle mieszkaniowe wybuduje Eiffage Budownictwo. Umowa o roboty budowlane opiewa na ponad 19 mln złotych netto.

Spółka deweloperska Echo Investment rozpoczęła w Łodzi budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego. Na generalnego wykonawcę inwestycji o nazwie "Osiedle Jarzębinowe" deweloper wybrał Eiffage Budownictwo. Umowa o roboty budowlane pomiędzy stronami została podpisana 15 grudnia. Wartość kontraktu opiewa na 19,2 mln złotych netto.

Przeczytaj również: Warszawa: nowe apartamenty na Żoliborzu. Robyg otrzymał pozwolenie na budowę

Osiedle mieszkaniowe "Jarzębinowe" - opis

Osiedle (mieszkaniowe) "Jarzębinowe" powstanie na łódzkich Bałutach, u zbiegu ulicy Okopowej i Górniczej. Inwestycja będzie składała się z dwóch pieciokondygnacyjnych budynków, zaprojektowanych na wspólnej kondygnacji, która jednocześnie będzie parkingiem podziemnym. Osiedle mieszkaniowe będzie realizowane dwuetapowo.
W pierwszym etapie budowy powstanie 120 mieszkań, o powierzchni użytkowej od 32 do 87 m2. Każde z mieszkań będzie wyposażone w balkon, a lokale usytuowane na ostatnich piętrach budynków mieszklanych będą miały również taras. Inwestycja będzie dysponowała podziemnym parkingiem z 93 miejscami postojowymi. Ponadto, na terenie osiedla będzie dodatkowo 27 miejsc parkingowych do dyspozycji mieszkańców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej