Łódź: Echo Investment buduje osiedle mieszkaniowe. Deweloper wybrał wykonawcę

2011-12-15 14:07
Osiedle mieszkaniowe w Łodzi.
Autor: Echo Investment SA Osiedle Jarzębinowe - wizualizacja

Spółka deweloperska Echo Investment rusza z budową kolejnej inwestycji mieszkaniowej, którą realizuje w Łodzi. Osiedle mieszkaniowe wybuduje Eiffage Budownictwo. Umowa o roboty budowlane opiewa na ponad 19 mln złotych netto.

Spółka deweloperska Echo Investment rozpoczęła w Łodzi budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego. Na generalnego wykonawcę inwestycji o nazwie "Osiedle Jarzębinowe" deweloper wybrał Eiffage Budownictwo. Umowa o roboty budowlane pomiędzy stronami została podpisana 15 grudnia. Wartość kontraktu opiewa na 19,2 mln złotych netto.

Przeczytaj również: Warszawa: nowe apartamenty na Żoliborzu. Robyg otrzymał pozwolenie na budowę

Osiedle mieszkaniowe "Jarzębinowe" - opis

Osiedle (mieszkaniowe) "Jarzębinowe" powstanie na łódzkich Bałutach, u zbiegu ulicy Okopowej i Górniczej. Inwestycja będzie składała się z dwóch pieciokondygnacyjnych budynków, zaprojektowanych na wspólnej kondygnacji, która jednocześnie będzie parkingiem podziemnym. Osiedle mieszkaniowe będzie realizowane dwuetapowo.
W pierwszym etapie budowy powstanie 120 mieszkań, o powierzchni użytkowej od 32 do 87 m2. Każde z mieszkań będzie wyposażone w balkon, a lokale usytuowane na ostatnich piętrach budynków mieszklanych będą miały również taras. Inwestycja będzie dysponowała podziemnym parkingiem z 93 miejscami postojowymi. Ponadto, na terenie osiedla będzie dodatkowo 27 miejsc parkingowych do dyspozycji mieszkańców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej