Warszawa: nowe apartamenty na Żoliborzu. Robyg otrzymał pozwolenie na budowę

2011-11-28 16:19
Apartamenty na Żoliborzu
Autor: Robyg SA Osiedle City Apartments - wizualizacja

Spółka deweloperska Robyg otrzymała pozwolenie na budowę trzeciego etapu inwestycji mieszkaniowej w Warszawie. Firma wybuduje apartamenty na Żoliborzu. Osiedle mieszkaniowe ma zostać ukończone w 2013 roku.

Spółka deweloperska Robyg otrzymała pozwolenie na budowę trzeciego etapu osiedla mieszkaniowego na warszawskim Żoliborzu.
W ramach inwestycji deweloper wybuduje apartamenty "City Apartments".

Przeczytaj również: Im szybciej wydane pozwolenie na budowę, tym samorząd więcej zarobi

- Żoliborz Południowy to świetny przykład miejsca, które na naszych oczach zupełnie zmienia charakter. Dawne tereny przemysłowe zaczynają tętnić życiem; plany inwestorów i władz miasta pokazują, że dostrzeżono ogromny potencjał dzielnicy graniczącej przecież ze Śródmieściem. Duże zainteresowanie, którym cieszyły się poprzednie etapy inwestycji City Apartments, świadczy o tym, że klienci również zdają sobie sprawę z możliwości, jakie oferuje im to miejsce. - skomentował Zbigniew Wojciech Okoński, prezes zarządu Robyg SA.

Osiedle mieszkaniowe " City Apartments"

Osiedle mieszkaniowe "City Apartments" powstaje w południowej części Żoliborza. Kompleks będzie osiedlem składającym się z 220 apartamentów, o powierzchni od 44 do 107 m 2. Obiekt znajduje się w pobliżu centrum handlowego Arkadia oraz parku im. S. Żeromskiego. Apartamenty mają zostać oddane do użytku w pierwszym kwartale 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej