Warszawa: nowe apartamenty na Żoliborzu. Robyg otrzymał pozwolenie na budowę

2011-11-28 16:19
Apartamenty na Żoliborzu
Autor: Robyg SA Osiedle City Apartments - wizualizacja

Spółka deweloperska Robyg otrzymała pozwolenie na budowę trzeciego etapu inwestycji mieszkaniowej w Warszawie. Firma wybuduje apartamenty na Żoliborzu. Osiedle mieszkaniowe ma zostać ukończone w 2013 roku.

Spółka deweloperska Robyg otrzymała pozwolenie na budowę trzeciego etapu osiedla mieszkaniowego na warszawskim Żoliborzu.
W ramach inwestycji deweloper wybuduje apartamenty "City Apartments".

Przeczytaj również: Im szybciej wydane pozwolenie na budowę, tym samorząd więcej zarobi

- Żoliborz Południowy to świetny przykład miejsca, które na naszych oczach zupełnie zmienia charakter. Dawne tereny przemysłowe zaczynają tętnić życiem; plany inwestorów i władz miasta pokazują, że dostrzeżono ogromny potencjał dzielnicy graniczącej przecież ze Śródmieściem. Duże zainteresowanie, którym cieszyły się poprzednie etapy inwestycji City Apartments, świadczy o tym, że klienci również zdają sobie sprawę z możliwości, jakie oferuje im to miejsce. - skomentował Zbigniew Wojciech Okoński, prezes zarządu Robyg SA.

Osiedle mieszkaniowe " City Apartments"

Osiedle mieszkaniowe "City Apartments" powstaje w południowej części Żoliborza. Kompleks będzie osiedlem składającym się z 220 apartamentów, o powierzchni od 44 do 107 m 2. Obiekt znajduje się w pobliżu centrum handlowego Arkadia oraz parku im. S. Żeromskiego. Apartamenty mają zostać oddane do użytku w pierwszym kwartale 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej