"Osada nad Jeziorem". Luksusowe rezydencje na Mazurach

2012-10-16 18:59
Osada nad Jeziorem. Luksusowe rezydencje na Mazurach
Autor: Cushman & Wakefield "Osada nad Jeziorem". Luksusowe rezydencje na Mazurach. Duże okna rezydencji współgrają z dachami krytymi strzechą

Spółka Lake View, należąca do Zbigniewa Niemczyckiego, otrzymała pozwolenie na budowę inwestycji "Osada nad Jeziorem". To projekt luksusowych rezydencji na Mazurach, które powstaną w bliskiej odległości od centrum Mikołajek. Do dyspozycji mieszkańców będzie prywatne lądowisko dla helikopterów, korty tenisowe, centrum SPA & Wellness, a także jacht klub.

Powiew luksusu na Mazurach. "Osada nad Jeziorem" w Mikołajkach

W ramach inwestycji "Osada nad Jeziorem" powstanie 12 rezydencji o powierzchni 300 mkw., wraz z działkami o wymiarach od 1000 do 1500 mkw. Domy zlokalizowane będą nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego, w odległości zaledwie 1,5 km od centrum Mikołajek. Rezydencje zaprojektowane są w technologii inteligentnego domu, przyjaznej dla środowiska.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie prywatne lądowisko dla helikopterów zlokalizowane na terenie inwestycji. Do użytku udostępnione zostaną także korty tenisowe, klub SPA & Wellness oraz restauracje. Dla mieszkańców - miłośników aktywnego wypoczynku pod żaglami - przewidziano ogólnodostępny jacht klub z przystanią dla ponad 100 jachtów. 

Za realizację inwestycji w Mikołajkach odpowiedzialna jest spółka Lake View, należąca do Zbigniewa Niemczyckiego. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Bulanda i Mucha. Deweloper otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Planowany termin zakończenia prac to 2014 rok.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej