Nowe mieszkania we Wrocławiu. Osiedle Centauris w budowie

2012-05-25 15:16
Osiedle mieszkaniowe Centauris, Wrocław
Autor: TH Architekci Na terenie osiedle, na powierzchni 1 tys. m2 znajduje się przestrzen handlowo-usługowa

Vantage Development przekazał generalnemu wykonawcy plac budowy pod wrocławskie osiedle mieszkaniowe Centauris. W ramach inwestycji zostaną wybudowane apartamenty. Nowe mieszkania we Wrocławiu zostaną oddane pierwszym lokatorom w trzecim kwartale 2013 roku.

Wrocławski deweloper, Vanatge Development rozpoczął realizację II etapu inwestycji mieszkaniowej w jednej z prestiżowych dzielnic Wrocławia. W ramach projektu zostaną wybudowane apartamenty w dzielnicy-Krzyki. Inwestor przekazał już plac budowy generalnemu wykonawcy-spółce Kajima.

Przeczytaj również: Osiedle Nord House. Gant Development buduje mieszkania we Wrocławiu

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Rozbudowa osiedla Centauris zakłada wybudowanie 110 mieszkań (apartamentowce i penthousy). Mieszkania będą miały powierzchnię od 28 do 99 m2. Ponadto, deweloper przewidział dodatkowe powierzchnie w komórkach lokatorskich, które przyszli właściciele zagospodarują według uznania. Nowo budowane osiedle będzie monitorowane i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przestronne mieszkania w prestiżowej dzielnicy

Inwestycja Centauris, która realizowana jest w atrakcyjnej dzielnicy Krzyki-Borek będą tworzyły wysokie na 3 metry mieszkania, wyposażone w duże okna i przestronne balkony. Wszystkie budynki będą wyposażone w cichobieżne windy i podziemny parking. Osiedle Centauris będzie tworzyło 13 budynków, w którzy łącznie znajdzie się 450 mieszkań. Przypomnijmy, że I etap inwestycji został oddany do użytku w II kwartale 2011 roku. Nowo budowane mieszkania we Wrocławiu przyjmą pierwszych lokatorów w III kwartale 2013 roku. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiadały procownie TH Architekci i bccomm.

Osiedle mieszkaniowe Centauris (II etap)

Nazwa: Centauris
lokalizacja: Wrocław-Krzyki, zbieg ulicy Ślężnej i Armii Krajowej(woj.dolnośląskie)
liczba mieszkań: 110
stan inwestycji: realizowana
realizacja: 2012-2013 (III kwartał)

Inwestor: Vanatge Development
Projekt architektoniczny: pracownia architektoniczna TH Architekci (autor Tadeusz Hardt) we współpracy z bccomm
Generalny wykonawca: Kajima Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej