Nowe mieszkania w Warszawie. Zawieszono wiechę na osiedlu Gemini

2012-06-06 15:48
Zawieszono wiechę na osiedlu Gemini, Warszawa-Ursynów
Autor: Hochtief Polska S.A. Wiecha została zawieszona 5 czerwca 2012 roku

Jeszcze w tym roku, zostanie oddane do użytku osiedle mieszkaniowe Gemini na Ursynowie. Zakończyły się już prace stanu surowego osiedla i tym samym wykonawca, Hochtief zawiesił wiechę na jednym z budynków. Nowe mieszkania w Warszawie zostaną oddane w grudniu 2012 roku.

W Warszawie, na Ursynowie budowane jest osiedle wielorodzinne Gemini. Jest to drugi etap realizacji firmy Ronson Development Group. Generalny wykonawca obiektu, Hochtief zakończył już prace konstrukcyjne i 5 czerwca odbyło się zawieszenie wiechy na jednym z budynków.

Przeczytaj również: Lotnisko w Łodzi i nowy terminal. ZDJĘCIA!

Hochtief buduje

Dotychczas Hochtief zakończył prace na żelbetową konstrukcją obu budynków mieszkalnych. Aktulanie wykonawca prowadzi roboty murarskie i tynkarskie. Równocześnie trwaja prace przy elewacjach i wykończeniu wnętrz.

Nowe mieszkania w Warszawie

Osiedle mieszkaniowe Gemini będą tworzyły dwa budynki, -ośmio i jedenastokondygnacyjny. Łącznie w kompleksie znajdzie sie 167 lokali. Mieszkania będą miały od 40 do 135 m2 powierzchni. Mieszkania będa miały drewniane okna i przestronne tarasy, a wielu lokalach będą loggie i balkony. Ponadto, obiekt będzie dysponował lokalami handlowo-usługowymi. Ponadto, na terenie osiedla zostanie wybudowany dwupoziomowy podziemny garaż. W centralnym punkcie osiedla zaplanowano ogólnodostępny teren zielony, z placem zabaw dla dzieci. Osiedle będzie strzeżone. nowe mieszkania w Warszawie zostaną oddane w grudniu 2012 roku.

Mieszkania na Ursynowie

Nazwa: osiedle Gemini II
lokalizacja: Al. KEN, Warszawa-Ursynów, woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 167
stan inwestycji: realizowana
realizacja: 2011- grudzień 2012

Inwestor: Ronson Development Group
Projekt architektoniczny: pracownia Maka.Sojka.Architekci
Generalny wykonawca: Hochtief Polska SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej