Nowe mieszkania w Warszawie. Zawieszono wiechę na osiedlu Gemini

2012-06-06 15:48
Zawieszono wiechę na osiedlu Gemini, Warszawa-Ursynów
Autor: Hochtief Polska S.A. Wiecha została zawieszona 5 czerwca 2012 roku

Jeszcze w tym roku, zostanie oddane do użytku osiedle mieszkaniowe Gemini na Ursynowie. Zakończyły się już prace stanu surowego osiedla i tym samym wykonawca, Hochtief zawiesił wiechę na jednym z budynków. Nowe mieszkania w Warszawie zostaną oddane w grudniu 2012 roku.

W Warszawie, na Ursynowie budowane jest osiedle wielorodzinne Gemini. Jest to drugi etap realizacji firmy Ronson Development Group. Generalny wykonawca obiektu, Hochtief zakończył już prace konstrukcyjne i 5 czerwca odbyło się zawieszenie wiechy na jednym z budynków.

Przeczytaj również: Lotnisko w Łodzi i nowy terminal. ZDJĘCIA!

Hochtief buduje

Dotychczas Hochtief zakończył prace na żelbetową konstrukcją obu budynków mieszkalnych. Aktulanie wykonawca prowadzi roboty murarskie i tynkarskie. Równocześnie trwaja prace przy elewacjach i wykończeniu wnętrz.

Nowe mieszkania w Warszawie

Osiedle mieszkaniowe Gemini będą tworzyły dwa budynki, -ośmio i jedenastokondygnacyjny. Łącznie w kompleksie znajdzie sie 167 lokali. Mieszkania będą miały od 40 do 135 m2 powierzchni. Mieszkania będa miały drewniane okna i przestronne tarasy, a wielu lokalach będą loggie i balkony. Ponadto, obiekt będzie dysponował lokalami handlowo-usługowymi. Ponadto, na terenie osiedla zostanie wybudowany dwupoziomowy podziemny garaż. W centralnym punkcie osiedla zaplanowano ogólnodostępny teren zielony, z placem zabaw dla dzieci. Osiedle będzie strzeżone. nowe mieszkania w Warszawie zostaną oddane w grudniu 2012 roku.

Mieszkania na Ursynowie

Nazwa: osiedle Gemini II
lokalizacja: Al. KEN, Warszawa-Ursynów, woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 167
stan inwestycji: realizowana
realizacja: 2011- grudzień 2012

Inwestor: Ronson Development Group
Projekt architektoniczny: pracownia Maka.Sojka.Architekci
Generalny wykonawca: Hochtief Polska SA.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej