Nowe mieszkania w Warszawie. Osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie

2012-03-21 15:46
osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie., Warszawa-Wola
Autor: Dom Development SA Nowe osiedle na Woli będzie miało łącznie 294 mieszkania

Dom Development wybuduje kolejne mieszkania w Warszawie. Deweloper prszygotowuje się do budowy inwestycji Królewskie Młyny na Woli. Osiedle mieszkaniowe będzie realizowane etapami, a pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2013 roku.

osiedle mieskzaniowe Młyny Królewskie, Warszawa - Wola
Autor: Dom Development SA Osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie - wizualizacja

Warszawska spółka deweloperska Dom Development niebawem rozpocznie budowę trzeciej w tym roku inwestcyji mieszkaniowej. W ramach nowej realizacji deweloper wybuduje mieszkania w Warszawie, na Woli.

Przeczytaj również: Dom Development - mieszkania sprzedane w 2011 roku

Nowe mieszkania w Warszawie

W ramach inwestycji deweloper wybuduje osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie. Inwestycia zostanie zrealizowana na Woli, u zbiegu ulic Obozowej, Ostroroga, Wawrzyszewskiej i św. Stanisława. Łącznie zostaną wybudowane 294 mieszkania, o powierzchni od 27,6 do 127 m2. Osiedle mieszkaniowe będą tworzyły cztery sześcio- i siedmiokondygnacyjne budynki. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a te w wyższych kondygnacjach balkony, loggie lub tarasy. Centralnym punktem obiektu będzie wejście główne osiedla, w którym znajdzie się zielone patio. Wewnętrzne dziedzińce zostaną zaadaptowane na przestrzeń rekreacyjną z ławkami, parkingiem dla rowerów oraz placem zabaw dla dzieci. Ciekawym rozwiązniem jest oświetlenie obiektu. Osiedle mieszkaniowe zostanie wyposażone w oświetlenie wzdłuż alejek, które zostanie zamontowane w górnej części pergol z kwiatami oraz wbudowane w podłoże ścieżek. Kompleks Młyny Królewskie będzie miał przestrzeń handlowo-usługową, o powierzchni od 24,3 do 113, 4 m2. Osiedle mieszkaniowe będzie realizowane w dwóch eatpach. Mieszkania wybudowane w ramach pierwszej fazy realizacji, zostaną oddane do użytku w drugiej połowie listopada 2013 roku.

Osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie

Nazwa: Młyny Królewskie
lokalizacja: zbieg ulic: Obozowej, Ostroroga, Wawrzyszewskiej i św. Stanisława, Warszawa-Wola, woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 294
stan inwestycji: planowana
realizacja: listopad 2013 (I etap)

Inwestor: Dom Development SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej