Nowe mieszkania w Warszawie. Osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie

2012-03-21 15:46
osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie., Warszawa-Wola
Autor: Dom Development SA Nowe osiedle na Woli będzie miało łącznie 294 mieszkania

Dom Development wybuduje kolejne mieszkania w Warszawie. Deweloper prszygotowuje się do budowy inwestycji Królewskie Młyny na Woli. Osiedle mieszkaniowe będzie realizowane etapami, a pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2013 roku.

osiedle mieskzaniowe Młyny Królewskie, Warszawa - Wola
Autor: Dom Development SA Osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie - wizualizacja

Warszawska spółka deweloperska Dom Development niebawem rozpocznie budowę trzeciej w tym roku inwestcyji mieszkaniowej. W ramach nowej realizacji deweloper wybuduje mieszkania w Warszawie, na Woli.

Przeczytaj również: Dom Development - mieszkania sprzedane w 2011 roku

Nowe mieszkania w Warszawie

W ramach inwestycji deweloper wybuduje osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie. Inwestycia zostanie zrealizowana na Woli, u zbiegu ulic Obozowej, Ostroroga, Wawrzyszewskiej i św. Stanisława. Łącznie zostaną wybudowane 294 mieszkania, o powierzchni od 27,6 do 127 m2. Osiedle mieszkaniowe będą tworzyły cztery sześcio- i siedmiokondygnacyjne budynki. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a te w wyższych kondygnacjach balkony, loggie lub tarasy. Centralnym punktem obiektu będzie wejście główne osiedla, w którym znajdzie się zielone patio. Wewnętrzne dziedzińce zostaną zaadaptowane na przestrzeń rekreacyjną z ławkami, parkingiem dla rowerów oraz placem zabaw dla dzieci. Ciekawym rozwiązniem jest oświetlenie obiektu. Osiedle mieszkaniowe zostanie wyposażone w oświetlenie wzdłuż alejek, które zostanie zamontowane w górnej części pergol z kwiatami oraz wbudowane w podłoże ścieżek. Kompleks Młyny Królewskie będzie miał przestrzeń handlowo-usługową, o powierzchni od 24,3 do 113, 4 m2. Osiedle mieszkaniowe będzie realizowane w dwóch eatpach. Mieszkania wybudowane w ramach pierwszej fazy realizacji, zostaną oddane do użytku w drugiej połowie listopada 2013 roku.

Osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie

Nazwa: Młyny Królewskie
lokalizacja: zbieg ulic: Obozowej, Ostroroga, Wawrzyszewskiej i św. Stanisława, Warszawa-Wola, woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 294
stan inwestycji: planowana
realizacja: listopad 2013 (I etap)

Inwestor: Dom Development SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej