Nowe mieszkania w Krakowie. Inwestycja Activ Investment

2011-08-02 15:34
Nowe mieszkania w Krakowie. Activ Investment
Autor: Activ Investment Sp. z o.o. Nowe mieszkania w Krakowie. Inwestycja Activ Investment

Spółka Activ Investment uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. W ramach inwestycji powstanie 11-kondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 126 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Nowe mieszkania zostaną udostępnione przyszłym lokatorom w 2013 roku. Zdecydowanym atutem inwestycji Activ Investment jest lokalizacja. Budynek mieszkalny powstanie praktycznie w centrum Krakowa, w niewielkiej odległości od Rynku Głównego.

Nowe mieszkania w Krakowie. Inwestycja "Wrocławska"

W planowanym jedenastokondygnacyjnym budynku, który powstanie w Krakowie na rogu ul. Wrocławskiej i Świętokrzyskiej, znajdzie się 126 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 24 do 77 m2. W ramach inwestycji powstaną przede wszystkim mieszkania dwupokojowe. Każde z mieszkań będzie posiadało balkon. Na drugim piętrze budynku przewidziano budowę zielonego tarasu. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Parter i pierwsze piętro budynku zajmą lokale handlowo-usługowe i powierzchnie biurowe.

Projekt budynku przygotowało biuro architektoniczne B2 Studio. W pracowni powstały projekty wielu krakowskich inwestycji, m.in.: budynek mieszkalny Dom Wschodzącego Słońca, zespół mieszkaniowy Nad Wilgą, czy plan zagospodarowania Pl. Św. Marii Magdaleny w Krakowie. 

Budynek mieszkalny "Wrocławska" powstanie przy jednym z większych punktów przesiadkowych komunikacji miejskiej w Krakowie - skrzyżowanie ul. Długiej, Prądnickiej i al. Juliusza Słowackiego -stąd łatwo dotrzeć w dowolną część miasta lub prowadzące poza Kraków drogi krajowe.
Zdecydowanym atutem inwestycji jest jednak bliskość centrum Krakowa, zaledwie 10 minut piechotą od Rynku Głównego.

Nowe mieszkania w Krakowie. Activ Investment
Autor: Activ Investment Sp. z o.o. Nowe mieszkania w Krakowie. Budynek mieszkalny przy ul. Wrocławskiej

Budynek mieszkalny przy ul. Wrocławskiej. Nowa inwestycja Activ Investment

Activ Investment to krakowski deweloper, który w ciągu ostatnich 15 lat wybudował już ponad 3000 mieszkań w Krakowie, na Górnym Śląsku i we Wrocławiu. Doświadczenie, które deweloper zdobył przy budowie zarówno pojedyńczych budynków mieszkalnych, jak i całych osiedli wykorzysta przy budowie inwestycji "Wrocławska".

– Mieszkania w budynku już na etapie koncepcji cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów indywidualnych, jak i inwestorów, którzy kupują nowe mieszkania pod wynajem. Korzystna lokalizacja, położenie budynku w niewielkiej odległości od Rynku Głównego, praktycznie w centrum Krakowa, sprzyja zarówno studentom, jak i osobom, które chcą prowadzić aktywne życie w mieście – dodaje prezes Podstawski.

Nowe mieszkania zostaną udostępnione przyszłym lokatorom w 2013 roku.

Czytaj więcej