Nowe mieszkania w Krakowie. Inwestycja Activ Investment

2011-08-02 15:34
Nowe mieszkania w Krakowie. Activ Investment
Autor: Activ Investment Sp. z o.o. Nowe mieszkania w Krakowie. Inwestycja Activ Investment

Spółka Activ Investment uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. W ramach inwestycji powstanie 11-kondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 126 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Nowe mieszkania zostaną udostępnione przyszłym lokatorom w 2013 roku. Zdecydowanym atutem inwestycji Activ Investment jest lokalizacja. Budynek mieszkalny powstanie praktycznie w centrum Krakowa, w niewielkiej odległości od Rynku Głównego.

Nowe mieszkania w Krakowie. Inwestycja "Wrocławska"

W planowanym jedenastokondygnacyjnym budynku, który powstanie w Krakowie na rogu ul. Wrocławskiej i Świętokrzyskiej, znajdzie się 126 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 24 do 77 m2. W ramach inwestycji powstaną przede wszystkim mieszkania dwupokojowe. Każde z mieszkań będzie posiadało balkon. Na drugim piętrze budynku przewidziano budowę zielonego tarasu. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Parter i pierwsze piętro budynku zajmą lokale handlowo-usługowe i powierzchnie biurowe.

Projekt budynku przygotowało biuro architektoniczne B2 Studio. W pracowni powstały projekty wielu krakowskich inwestycji, m.in.: budynek mieszkalny Dom Wschodzącego Słońca, zespół mieszkaniowy Nad Wilgą, czy plan zagospodarowania Pl. Św. Marii Magdaleny w Krakowie. 

Budynek mieszkalny "Wrocławska" powstanie przy jednym z większych punktów przesiadkowych komunikacji miejskiej w Krakowie - skrzyżowanie ul. Długiej, Prądnickiej i al. Juliusza Słowackiego -stąd łatwo dotrzeć w dowolną część miasta lub prowadzące poza Kraków drogi krajowe.
Zdecydowanym atutem inwestycji jest jednak bliskość centrum Krakowa, zaledwie 10 minut piechotą od Rynku Głównego.

Nowe mieszkania w Krakowie. Activ Investment
Autor: Activ Investment Sp. z o.o. Nowe mieszkania w Krakowie. Budynek mieszkalny przy ul. Wrocławskiej

Budynek mieszkalny przy ul. Wrocławskiej. Nowa inwestycja Activ Investment

Activ Investment to krakowski deweloper, który w ciągu ostatnich 15 lat wybudował już ponad 3000 mieszkań w Krakowie, na Górnym Śląsku i we Wrocławiu. Doświadczenie, które deweloper zdobył przy budowie zarówno pojedyńczych budynków mieszkalnych, jak i całych osiedli wykorzysta przy budowie inwestycji "Wrocławska".

– Mieszkania w budynku już na etapie koncepcji cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów indywidualnych, jak i inwestorów, którzy kupują nowe mieszkania pod wynajem. Korzystna lokalizacja, położenie budynku w niewielkiej odległości od Rynku Głównego, praktycznie w centrum Krakowa, sprzyja zarówno studentom, jak i osobom, które chcą prowadzić aktywne życie w mieście – dodaje prezes Podstawski.

Nowe mieszkania zostaną udostępnione przyszłym lokatorom w 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej