Nowe inwestycje na Dolnym Śląsku

2010-06-28 15:18
Sawa Dom, Legnicka 17
Autor: Premedium Legnicka 17 - w centrum Wrocławia, w okolicy Pl. Jana Pawła II i Rynku powstanie 12-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy

Gant Development, który zrealizował we Wrocławiu już kilkanaście projektów mieszkaniowych, pod koniec maja rozpoczął sprzedaż mieszkań w kolejnych inwestycjach w stolicy Dolnego Śląska. Nowością jest też inwestycja w Polanicy-Zdroju.

Blisko rynku, w cichej okolicy, a może w uzdrowiskowej miejscowości? Wybór mieszkania zależeć będzie od naszych preferencji, rzeczywistych potrzeb i możliwości finansowych. Również od tego, czy chcemy urządzić w nim własne przytulne gniazdko czy zamierzamy potraktować je jako atrakcyjny sposób inwestowania kapitału. Gant Development przygotował trzy nowe inwestycje na Dolnym Śląsku: Legnicką 17, Tęczowe Osiedle przy ul. Opolskiej oraz Polanicę Park w powiecie kłodzkim.

Legnicka 17

W centrum Wrocławia, w okolicy Pl. Jana Pawła II i Rynku powstanie 12-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy. Planowanych jest 78 mieszkań o powierzchni od 35 do 75 m2 oraz 3 lokale usługowe o powierzchni 115, 180 i 255 m2. To dobra lokalizacja dla osób, które chcą zamieszkać niedaleko wrocławskiego rynku i cieszyć się bliskością wielu miejsc kultury i rozrywki. To także dobra propozycja dla inwestorów – mieszkanie w takiej lokalizacji może być doskonałą alternatywą dla hotelu. Mieszkanie można kupić już od 241 224 zł brutto (cena mkw.zaczyna się od 6900 zł brutto).

Tęczowe Osiedle (etap II), Gant Development
Autor: Gant Development

Tęczowe Osiedle (II etap)

Przy ulicy Opolskiej, zlokalizowanej w południowo-wschodniej części Wrocławia, powstaje kolejny etap Tęczowego Osiedla. Kompleks mieszkalny składać się będzie z trzech budynków, w tym dwa będą posiadały dachy spadziste. Łącznie powstanie 130 mieszkań o powierzchni od 27 do 82 m2, w tym niektóre są z ogródkami. Mimo że inwestycja zlokalizowana jest w odległości 6,5 km od wrocławskiego rynku, w jej pobliżu dostępna jest zarówno komunikacja miejska, jak i pełna infrastruktura społeczna: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, ośrodek zdrowia, kościół oraz punkty usługowo-handlowe. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, ale chcą bez większych problemów dostać się do centrum miasta i korzystać z jego uroków. Mieszkanie można kupić już od 181 846 zł brutto (cena metra kwadratowego zaczyna się od 4995 zł brutto).

Polanica Park

W uzdrowiskowej miejscowości planowana jest z kolei budowa kompleksu składającego się z 6 budynków, w których znajdą się mieszkania o powierzchni od 23 do 75 m2 oraz lokale usługowe. Na potrzeby mieszkańców zostanie zbudowane kameralne centrum SPA, sala fitness i siłownia, dzięki czemu wolne chwile mieszkańcy będą mogli poświęcić na relaks i rekreację. Mieszkanie można kupić od 139 670 zł brutto (cena metra kwadratowego zaczyna się od 4990 zł brutto).

Polanica Park, Gant Development
Autor: Gant Development Polanica Park - osiedle mieszkaniowe w Polanicy - Zdroju
Polanica Park w Polanicy-Zdroju
Autor: Gant Development

Różnorodność inwestycji sprawia, że każdy może znaleźć dla siebie miejsce. Oferta nowych mieszkań skierowana jest zarówno do osób poszukujących pierwszego własnego mieszkania w swoim życiu, jak również do tych, którzy chcą zamienić lokal na nowy, a także do inwestorów, którzy zgromadzony kapitał chcą ulokować w nieruchomościach. Gant Development we wszystkich nowych inwestycjach wprowadził opcję wykończenia pod klucz.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej