Nowa inwestycja na Ostrobramskiej

2010-06-16 12:44
kompleks mieszkaniowo-usługowy Młoda Praga przy Ostrobramskiej
Autor: Pirelli Pekao Real Estate Cena za metr kwadratowy lokalu wynosi od 6200 do 9000 zł., co sprawia, że część z nich dostępnych będzie w ramach programu "Rodzina na swoim".

Pirelli Pekao Real Estate (Grupa Pirelli RE) rozpoczyna sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie warszawskiego kompleksu mieszkaniowo-usługowego Młoda Praga przy ulicy Ostrobramskiej 75.

W ofercie znajduje się 431 mieszkań z segmentu popularnego, o powierzchni od 32 do 124 m2. Inwestycja posiada zróżnicowaną strukturę lokali, od niewielkich kawalerek, po duże mieszkania pięciopokojowe.
Kompleks Młoda Praga został zaprojektowany tak, aby mieszkania były funkcjonalne i efektywnie rozplanowane. Na poziomach -1 i 0 zlokalizowanych zostanie 491 miejsc parkingowych. Na parterze planowane jest również wygospodarowanie 178 m2 powierzchni usługowej.

W skład pierwszego etapu kompleksu będą wchodziły budynki o zróżnicowanej wysokości, od 6 do 15 kondygnacji. Młoda Praga będzie osiedlem z własnymi ulicami, placami oraz niezbędną infrastrukturą. Ponadto, wszystkie budynki będą dostępne dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja podzielona będzie na kwartały tworzące zamknięte, wydzielone, kameralne dziedzińce. W każdym z nich zaprojektowano elementy zieleni, oraz małe formy architektoniczne z placami zabaw dla dzieci. Elewacje budynków będą stonowane, zdominowane przez jasne barwy.

- Osiedle Młoda Praga jest projektem, znakomicie wpisującym się w proces dynamicznego rozwoju tej części Warszawy. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio skalkulowany stosunek ceny do jakości oferowanego przez nas produktu, będzie stanowić o jego powodzeniu. Rosnąca koniunktura na rynku oraz popularność lokalizacji sprawiają, że patrzymy na tę inwestycję z dużym optymizmem - mówi Ryszard Danielewicz, prezes zarządu Pirelli Pekao Real Estate Sp. z o.o.

Inwestorem jest firma Nowe Ogrody, której udziałowcami są Pirelli RE oraz międzynarodowy fundusz nieruchomości typu private equity zarządzany przez Grove International Partners.

I etap inwestycji - w liczbach:

 • Powierzchnia użytkowa usług: 178 m2
 • Powierzchnia użytkowa mieszkań: 28 605 m2
 • Powierzchnia garaży: 14 215 m2
 • Powierzchnie komórek lokatorskich, pomieszczenia gospodarcze i techniczne, administracyjne,
  komunikacja: 3438 m2
 • Ilość mieszkań: 431
 • Ilość kond. garażowych podziemnych: 1
 • Ilość kond. garażowych nadziemnych: 1
 • Ilość kond. nadziemnych mieszkalnych: 5-9, 14.
 • Ilość miejsc parkingowych w garażach: 491
 • Ilość miejsc parkingowych w terenie: 8
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej