Nowa inwestycja mieszkaniowa na warszawskiej Woli

2017-03-28 16:13
Murapol buduje na Woli
Autor: Murapol SA Inwestorem nowej inwestycji mieszkaniowaj w Warszawie jest Grupa Murapol

Na działce przy ul. Ordona w Warszawie Grupa Murapol wybuduje 9-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Prace na budowie mają ruszyć na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2017.

Powierzchnia całkowita budynku wyniesie około 9,8 tys. m², z czego 7,9 tys. m² to powierzchnia mieszkalna, 900 m² – usługowa. W budynku będzie 166 mieszkań, a na parterze 6 lokali usługowych. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 181 miejsc postojowych.

Inwestycje mieszkaniowe Grupy Murapol w Warszawie

Jest to czwarta inwestycja mieszkaniowa Grupy Murapol na warszawskiej Woli. Dotychczas w tej części Warszawy firma zrealizowała dwa projekty: Królewskie Ogrody oraz Murapol Jana Kazimierza, w których powstało łącznie około 300 mieszkań. Kolejne 434 mieszkania powstają w ramach inwestycji Parki Warszawy przy ul. Prymasa Tysiąclecia.

Obecnie w Warszawie Grupa Murapol przygotowuje realizacje projektów obejmujących ok. 3,3 tys. lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 140 tys. m².

Lokalizacja: Warszawa, ul. Ordona
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Grupa Murapol
Całkowita powierzchnia: 9,8 tys. m²
Powierzchnia mieszkaniowa: 7,9 tys. m²
Powierzchnia usługowa: 900 m²
Liczba kondygnacji: 2
Rozpoczęcie budowy: przełom drugiego i trzeciego kwartału 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej