Mieszkania na Mazurach. Apartamenty na zboczu Góry Czterech Wiatrów w Mrągowie

2013-06-28 13:11
Mieszkania na Mazurach. Apartamenty na Górze Czterech Wiatrów, Mrągowo
Autor: Dżus GK Architekci W Mrągowie na zboczu Góry Czterech Wiatrów, tuż przy stoku narciarskim, nad jeziorem Czos powstaje apartamentowiec składający się z czterech trzy-kondygnacyjnych brył z poddaszem użytkowym i podziemnym garażem

W Mrągowie na zboczu Góry Czterech Wiatrów powstaje apartamentowiec. W budynku znajdzie się 36 mieszkań o powierzchni od 51 do 88 mkw. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mieli bezpośredni dostęp do jeziora, na brzegu którego powstanie plaża i pomost. Inwestycja zostanie oddana do użytku jesienią 2013 roku. Apartamenty na zboczu Góry Czterech Wiatrów zaprojektowała pracownia Dżus GK Architekci.

Mrągowo: Apartamenty na Górze Czterech Wiatrów

Na zboczu Góry Czterech Wiatrów, tuż przy stoku narciarskim, nad jeziorem Czos w Mrągowie powstaje apartamentowiec klasy premium. Budynek składa się z czterech trzy-kondygnacyjnych brył z poddaszem użytkowym i podziemnym garażem. W obiekcie znajdzie się 36 apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 51 do 88 mkw. Mieszkania na drugim piętrze są dwupoziomowe i połączone z poddaszem. Do dyspozycji mieszkańców będzie działka rekreacyjna znajdująca się przed budynkiem z placem zabaw, boiskiem i dostępem do jeziora. Na brzegu jeziora Czos planowane jest miejsce wypoczynkowe z plażą i pomostem.

Za realizację apartamentów w Mrągowie odpowiada spółka BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane. Apartamentowiec na zboczu Góry Czterech Wiatrów zaprojektowała pracownia Dżus GK Architekci. Nowe mieszkania na Mazurach będą gotowe jesienią 2013 roku.

Projekt realizowany jest z dbałością o wysoką jakość rozwiązań budowlanych, w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego. W przypadku konstrukcji budynku zdecydowano się na bloki wapienno–piaskowe Silka, które odznaczają się dobrymi parametrami akustycznymi, ich atutem są parametry termiczne, które zapewniają komfort cieplny oraz przyjemny klimat pomieszczeń.

Czytaj więcej