Mieszkania na Mazurach. Apartamenty na zboczu Góry Czterech Wiatrów w Mrągowie

2013-06-28 13:11
Mieszkania na Mazurach. Apartamenty na Górze Czterech Wiatrów, Mrągowo
Autor: Dżus GK Architekci W Mrągowie na zboczu Góry Czterech Wiatrów, tuż przy stoku narciarskim, nad jeziorem Czos powstaje apartamentowiec składający się z czterech trzy-kondygnacyjnych brył z poddaszem użytkowym i podziemnym garażem

W Mrągowie na zboczu Góry Czterech Wiatrów powstaje apartamentowiec. W budynku znajdzie się 36 mieszkań o powierzchni od 51 do 88 mkw. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mieli bezpośredni dostęp do jeziora, na brzegu którego powstanie plaża i pomost. Inwestycja zostanie oddana do użytku jesienią 2013 roku. Apartamenty na zboczu Góry Czterech Wiatrów zaprojektowała pracownia Dżus GK Architekci.

Mrągowo: Apartamenty na Górze Czterech Wiatrów

Na zboczu Góry Czterech Wiatrów, tuż przy stoku narciarskim, nad jeziorem Czos w Mrągowie powstaje apartamentowiec klasy premium. Budynek składa się z czterech trzy-kondygnacyjnych brył z poddaszem użytkowym i podziemnym garażem. W obiekcie znajdzie się 36 apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 51 do 88 mkw. Mieszkania na drugim piętrze są dwupoziomowe i połączone z poddaszem. Do dyspozycji mieszkańców będzie działka rekreacyjna znajdująca się przed budynkiem z placem zabaw, boiskiem i dostępem do jeziora. Na brzegu jeziora Czos planowane jest miejsce wypoczynkowe z plażą i pomostem.

Za realizację apartamentów w Mrągowie odpowiada spółka BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane. Apartamentowiec na zboczu Góry Czterech Wiatrów zaprojektowała pracownia Dżus GK Architekci. Nowe mieszkania na Mazurach będą gotowe jesienią 2013 roku.

Projekt realizowany jest z dbałością o wysoką jakość rozwiązań budowlanych, w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego. W przypadku konstrukcji budynku zdecydowano się na bloki wapienno–piaskowe Silka, które odznaczają się dobrymi parametrami akustycznymi, ich atutem są parametry termiczne, które zapewniają komfort cieplny oraz przyjemny klimat pomieszczeń.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej