Lawendowe Ogrody: nowa inwestycja mieszkaniowa w Warszawie

2010-08-16 12:19
Lawendowe Ogrody, ABM Group Polska
Autor: Ciszewski MSL W oddalonej o ok. 15 km od centrum miasta, przy ul. Bruzdowej 84, AMB Group Polska buduje osiedle: 18 domów w zabudowie bliźniaczej

Firma AMB Group Polska zbuduje osiedle Lawendowe Ogrody na warszawskiem Wilanowie. Dzielnica Wilanów Zawady zagęści się o 18 kolejnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliżniaczej.

Dom poza miastem zwykle oznacza konieczność rezygnacji z części wielkomiejskich udogodnień, takich jak szkoły, przedszkola, centra handlowe. W zamian mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i spokojem, otoczeniem terenów zielonych i bliskością przyrody. Nie trzeba jednak wcale kupować domu pod miastem, by móc korzystać z tych wszystkich atutów przedmieść. Warszawska dzielnica Wilanów Zawady doskonale łączy zalety metropolii ze spokojem właściwym dla terenów podmiejskich.

Lokalizacja osiedla Lawendowe Ogrody umożliwia jego mieszkańcom dogodny dojazd do centrum miasta. Dzięki bliskości dużych arterii komunikacyjnych dotarcie do Śródmieścia zajmuje ok. 20 minut.

- Projektując Lawendowe Ogrody myśleliśmy w szczególności o klientach posiadających lub planujących założenie rodziny w niedalekiej przyszłości. Przyjazny charakter naszych domów, przestronność, duże ogrody, oraz spokój i bezpieczeństwo to cechy charakterystyczne naszej inwestycji. Ponadto znajdujące się w okolicy szkoły i przedszkola umożliwiają zapewnienie odpowiedniej opieki i edukacji dzieciom - mówi Michał Michałowski, prezes zarządu AMB Group Polska.

Lawendowe Ogrody, ABM Group Polska
Autor: Ciszewski MSL Lawendowe Ogrody, ABM Group Polska

Wilanów Zawady znajduje się w bliskiej odległości od Lasu Kabackiego, Parku Wilanowskiego, Powsina i Konstancina-Jeziorny, co stwarza możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Parki, ścieżki rowerowe, stadnina koni, a także ośrodki rekreacyjne zachęcają do spacerów oraz uprawiania sportów zarówno po pracy, jak i w weekendy. Atrakcyjność okolicy podkreślają także pobliskie rezerwaty przyrody: Wyspy Zawadowskie i Morysin oraz rezerwat krajobrazowy Skarpa Ursynowska.

W ciągu najbliższych lat na terenie Wilanowa planowane są kolejne inwestycje, które sprawią, że mieszkańcy tej części miasta będą mogli korzystać z dodatkowych udogodnień. Jednym z projektów, który ma wystartować w najbliższym czasie będzie budowa galerii handlowej na terenie Miasteczka Wilanów.

W mieszczącej się niedaleko Miasteczka Wilanów dzielnicy Wilanów Zawady przeważa zabudowa willowa i kameralne osiedla.

Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej