"La Cascade". Bouygues Immobilier Polska buduje na warszawskich Bielanach

2013-06-21 17:30
Nowe mieszkania na Bielanach. Inwestycja La Cascade dewelopera Bouygues Immobilier Polska
Autor: Bouygues Immobilier Polska Budynek "La Cascade" na warszawskich Bielanach. Za realizację inwestycji odpowiada Bouygues Immobilier Polska

Spółka deweloperska Bouygues Immobilier Polska buduje nowe mieszkania w Warszawie. Na Bielanach powstaje budynek "La Cascade", w którym znajdzie się 109 mieszkań. Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2013 roku.  

Nowe mieszkania na Bielanach: inwestycja dewelopera Bouygues Immobilier Polska "La Cascade"

Inwestycja dewelopera Bouygues Immobilier Polska  „La Cascade” powstaje na warszawskich Bielanach przy ulicy Bogusławskiego. W budynku znajdzie się 109 mieszkań o powierzchni od 25 do 83 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będzie podziemny garaż. 

La Cascade” wyróżnia oryginalna architektura – charakterystyczny kaskadowy kształt. Projekt budynku przygotowali architekci z pracowni Britt-Plan. Mieszkania na Bielanach buduje firma PBM Południe. W czerwcu 2013 roku odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Zakończenie budowy i oddanie do użytku inwestycji zaplanowano w IV kwartale 2013 roku.

Atutem inwestycji jest lokalizacja i nieograniczony dostęp do środków komunikacji miejskiej. Nowe mieszkania w Warszawie powstają w pobliżu stacji metra Młociny, a także licznych linii tramwajowych i autobusowych.

Nowe mieszkania na Bielanach. Inwestycja La Cascade dewelopera Bouygues Immobilier Polska
Autor: Bouygues Immobilier Polska Nowe mieszkania na Bielanach w budynku "La Cascade" będą dostępne w IV kwartale 2013 roku
Czytaj więcej