Kontrakt na realizację osiedla Przy Parku podpisany

2007-05-25 16:14
Przy Parku
Autor: brak danych

18 sierpnia 2006 roku Budimex Dromex podpisał ze szczecińskim TBS kontrakt na realizację osiedla mieszkaniowego Przy Parku. Będzie się ono składać z budynków trzy, cztero i pięciokondygnacyjnych.

Osiedle mieszkaniowe Przy Parku powstanie na działce o powierzchni 12 551 mkw. Będzie składało się z siedmiu budynków, które pomieszczą 238 mieszkań. Metraże lokali są różne: od 34 do 69 mkw. Na parterach obiektów znajdzie się 6 mieszkań przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. W niektórych budynkach czwartą i piątą kondygnację zajmą mieszkania dwupozimowe. Generalny wykonawca, Budimex Dromex wykona także drogi i chodniki osiedlowe, tereny zielone oraz elementy małej architektury. Na terenie kompleksu powstanie parking podziemny oraz plac zabaw dla dzieci. Autorem projektu architektonicznego jest Dedeco Spółka z o.o Biuro Architektoniczne ze Szczecina. Wartość kontraktu wynosi prawie 28 milionów zł. Prace budowlane rozpoczęły się w sierpniu 2006 roku i potrwają do lutego 2008 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej