Kolejny projekt Monday Development

2011-03-11 10:31

Spółka Monday Development  rozpoczyna nowy projekt mieszkaniowy. Obok prowadzonej już inwestycji przy ulicy Sokoła 21 i 23 w Poznaniu, deweloper planuje wybudować budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 2500 m2. Spółka zawarła przedwstępną umowę zakupu nieruchomości pod nową inwestycję.

Nieruchomość będąca przedmiotem umowy znajduje się w dzielnicy Sołacz, w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół jeziora Rusałka.

- Sołacz to bardzo atrakcyjna dzielnica i wiele osób szuka tu miejsca do zamieszkania – mówi Piotr Kasprowicz, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w Monday Development. – Podaż nowych, ciekawych mieszkań jest z kolei ograniczona. Powoduje to duże zainteresowanie Poznaniaków każdą nową inwestycją w tej dzielnicy. Nasza oferta proponująca nowoczesną architekturę i wysoki standard wykonania dobrze wpisuje się w ich oczekiwania – dodaje Piotr Kasprowicz.

Monday Development realizuje deweloperskie inwestycje mieszkaniowe, biurowe i gruntowe. Od czerwca 2010 roku akcje Monday Development notowane są na rynku New Connect.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej