Kolejny etap osiedla Stacja Nowy Ursus

2016-09-28 15:32
Robyk Stacja Nowy Ursus
Autor: materiał prasowy W pierwszym kwartale 2017 Grupa Robyg rozpocznie budowę trzeciego etapu osiedla Stacja Nowy Ursus

W pierwszym kwartale 2017 Grupa Robyg rozpocznie budowę trzeciego etapu osiedla Stacja Nowy Ursus. Powstanie w nim 246 nowych mieszkań.

Osiedle powstaje przy ul. Posagu 7 Panien w Warszawie. W kolejnym 8-kondygnacyjnym budynku dostępne będą mieszkania o powierzchni od 32 do 90 m². Docelowo w całym kompleksie będzie ponad 1000 mieszkań, które powstaną w sześciu etapach. Łączna powierzchnia lokali wyniesie około 51,8 tys. m².

Wszystkie budynki Stacji Nowy Ursus realizowane są w przyjazny dla środowiska sposób, m.in. dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Część energii do zasilania instalacji elektrycznej będzie pozyskiwana ze słońca. Dodatkowo w budynkach zastosowanae zostanie oświetlenie LED, co umożliwi obniżenie rachunków za prąd.

Rozpoczęcie realizacji trzeciej fazy osiedla Stacja Nowy Ursus planowane jest na I kwartał 2017, natomiast zakończenie budowy inwestycji przewidywane jest w I kwartale 2018.

Nazwa inwestycji: Stacja Nowy Ursus
Lokalizacja: Warszawa, ul. Posagu 7 Panien
Inwestor: Grupa Robyg
Całkowita powierzchnia: 51,8 tys. m² (całe osiegle, IV etapów)
Liczba kondygnacji: 8 (trzeci etap)
Rozpoczęcie budowy: I kwartał 2017
Zakończenie budowy: I kwartał 2018

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej