Kolejny etap nowej inwestycji Park Avenue Apartments w Krakowie

2015-04-16 15:43
Wizualizacja jednej z willi kompleksu Park Avenue Apartments w Krakowie
Autor: GPP GRUPA PROJEKTOWA Wizualizacja jednej z willi kompleksu Park Avenue Apartments w Krakowie

Realizacja kompleksu Park Avenue Apartments rozpoczęła się jesienią 2014. Zgodnie z harmonogramem budowa właśnie wkracza w kolejny etap. Deweloperem nowej krakowskiej inwestycji jest Echo Investment.

Echo Investment kontynuuje budowę Park Avenue Apartments

Kompleks Park Avenue Apartments zlokalizowany jest u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej na krakowskich Starych Dębnikach. Prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem, a nowa krakowska inwestycja wkracza właśnie w kolejną fazę. Ukończone zostały kondygnacje podziemne wszystkich 7 segmentów. Robotnicy kończą również uzbrajanie terenu w przyłącza kanalizacji sanitarnej i wodociągowej.

Za generalne wykonawstwo odpowiada firma Re-Bau. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia GPP GRUPA PROJEKTOWA. Oddanie budynków w stanie surowym przewidziane jest na drugą połowę maja, zaś całkowite ukończenie budowy na lato 2016. Inwestor Echo Investment rozpoczął już sprzedaż apartamentów. Średnia cena za m2 wynosi ok. 15 tys. zł.

Kompleks Park Avenue Apartments składać się będzie z siedmiu 3-kondygnacyjnych budynków. Każdy z nich pomieści od 5 do 11 apartamentów o powierzchniach od 70 do 200 m2. Łącznie kompleks będzie liczył 53 apartamenty wyposażone w obszerne tarasy o powierzchni od 25 do 150 m2, a w przypadku apartamentów parterowych – w ogródki zajmujące od 70 do 110 m2.Kompleks wyposażony będzie w recepcję, kameralną strefę fitness i plac zabaw dla najmłodszych.

Nazwa inwestycji: Park Avenue Apartments w Krakowie
Adres inwestycji: u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej, Stare Dębniki, Kraków
Inwestor: Echo Investment SA
Autor projektu architektonicznego: GPP GRUPA PROJEKTOWA Sp. z o. o.
Generalny wykonawca: RE-Bau Sp. z o.o.
Początek realizacji: październik 2014
Planowane oddanie do użytku: III kwartał 2016

Czytaj więcej